I. mlýn ubytování Blatno

Fotografie uživatelů (8)

I. mlýn I. mlýn I. mlýn zobrazit všechny fotografie

I. mlýn

Bezručovo údolí 55, 43001 Blatno

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

I. mlýn

Nabízíme klientům ubytování v deseti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením /sprcha, toaleta/, některé z nich jsou s balkonkem a s televizí. Pro jednotlivce nabízíme ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového. Stravování je zajištěno ve dvou naproti sobě stojících restauracích. Každá z restaurací má kapacitu 50 osob, v létě je možné využít venkovní terasy s kapacitou cca 80 osob. K výběru nabízíme jídla české kuchyně, minutková jídla, jídla ze zvěřiny a v létě jídla na grilu. Ubytování je možné se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Děti do 5 let v doprovodu rodičů ubytováváme zdarma, zapůjčení dětské postýlky s vybavením /peřinka a polštář/ zdarma. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, ubytování zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - I. mlýn

K dispozici máme 3 dvoulůžkové a 7 třílůžkových pokojů se sociálním zařízením. Jednotlivce ubytováváme ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového.

Gastronomie - I. mlýn

nabízíme minutková jídla, jídla české kuchyně, jídla ze zvěřiny a v létě jídla na grilu. Stravování hostů je zajištěno ve dvou naproti sobě stojících restauracích, každá restaurace má venkovní terasu.

Okolí - I. mlýn

Pension je umístěn v Bezručově údolí, v samém srdci přírody. Je zde vybudována cca 6 km dlouhá cyklostezka, v létě hojně využívána cyklisty, v zimě pak běžkaři. Bezručovým údolím vede několik turistických tras, proto nás často vyhledávají lidé, kteří dávají přednost aktivní dovolené v přírodě.

Dostupnost - I. mlýn

Pension l. Mlýn je vzdálen cca 6 km z centra Chomutova. Pěší chůzí 45 minut. Dostanete se k nám autem, po silnici vedoucí Bezručovým údolím.

Máte-li zájem o další ubytování Blatno, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

I. mlýn

Bezručovo údolí 55,Blatno 43001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: imlyn@hotel.cz

I. mlýn - galerie

I. mlýn - Hodnocení

8x
7x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Anonym

    Dostupnost a parkování = dobré. Chování personálu = výborné. Služby = nedostatečné (nejsem v penzionech zvyklý si natahovat prostěradlo a hledat pokrývku a polštář). Technický stav zařízení = neuspokojivý (velmi tenké stěny = od sousedů slyšet každé slovo; hlučné dveře = jeden člověk při ranním odchodu vzbudí celý penzion; drobnosti = vypadávající kliky, atd.). Na jedno přespání dobré, ale více dní bych tam být nechtěl.

  • Dalibor Košťál Mgr.

    Velmi pěkné prostředí, vřele doporučuji zvláště v létních měsících. Kvalitní ubytování i poskytnuté služby.Příjemné posezení. Závidím tento penzion všem z Chomutova a okolí.

  • Hana Holíková

    Na venek pension působí velmi přítůlně,ale bohužel v pronajaté místnosti bylo chladno, netekla teplá voda, několikrát se muselo spláchnout, aby záchod neprotékal,v koupelně byla rozbitá baterie u sprchy, která vás nemile postříkala,povlečení nebudilo 2x příjemný pocit pohodlí a roztrhané prostěradlo toho bylo jen důkazem.Takže pokud se někdo bude chystat do tohoto penzionu, tak doporučuji vlastní povlečenía teplé oblečení.Jinak lokalita byla velmi pěkná a paní ubytovalka byla též velmi příjemná, ale už se v I. mlýně nikdy neubytuj, jelikož cena tomu rozhodně neodpovídá!!!