Kamencové jezero - Hodnocení

Kamencové jezero - Hodnocení

Zpět na Kamencové jezero
21x
10x
2x
2x
8x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 69%

  • Anonym

    SUPER!!!!rn

  • Kdysi dávno jsme zde kempovali, určitě to tu bylo fajn. Před rokem jsme se sem vrátili a nestačili se divit renovacím. Samozřejmostí jsou ceny, upravené spíše pro německé kempisty. Chce-li se někdo jen vykoupat, cena je pro změnu velmi nízká!

  • Anonym

    Jezdíme sem pravidelně každý rok s dětma a partou lidí. Krásné koupání, čistá voda, spousta aktivit. Moc se nám zde líbí!!! Radka

  • Na "Kamenčák" jsem se společně s kamarády vrátil po několika letech. Toto místo nám bylo několikrát rozmlouváno, ale i z důvodu, že to máme co by kamenem dohodil (a zbytek došel pěšky), jsme nakonec sbalili stany a vyrazili na vlak. Samotné jezero jsme našli celkem snadno (cca 1 km od nádraží Chomutov město), cesta do kempu byla už o něco delší a více do kopce. Systém ubytování mi přijde zbytečně složitý, namísto toho, abychom jen sdělili počet stanů a osob, jako tomu je ve většině kempů, museli jsme se rozdělit do stanů už na recepci a prokázat se občanským průkazem (pochopil bych to u chatek, ale v případě stanů mi to přijde jako zbytečnost). Platí se až při odjezdu, přičemž se do zálohy dává 1000 Kč za stan nebo občanský průkaz (!). Ceny jsou poněkud vyšší (stan 150 Kč, osoba 35 Kč, automobil 80 Kč), nicméně služby této ceně odpovídají. Každý návštěvník/ubytovaný obdrží plastovou kartičku, pomocí které je vpuštěn do areálu jezera a také do umýváren (díky tomu jsou na Kamenčáku jedny z nejčistších toalet a sprch, které jsem kdy v kempu viděl). Stanovat se dá skoro až u samého jezera, celý prostor je rozdělen několika živými ploty, které zaručují dostatek soukromí. Rozdělávat oheň je povoleno jen na vyznačených ohništích, kterých je ovšem dostatek. Na vrátnici (otevřena non-stop) se dá za 50 Kč zakoupit svazek dřeva na táborák. V areálu jezera se dá nalézt spousta atrakcí a služeb - občerstvení, půjčovna šlapadel, vodní atrakce (trampolíny, lezecké stěny, skluzavky...) hřiště, minigolf, kuželky, kulečník, restaurace, venkovní pizzerie atd. Ceny jídla a služeb jsou srovnatelné s jinými kempy. Centrum Chomutova je vzdáleno cca 2 km, tudíž jakékoliv nákupy suvenýrů nebo potravin nejsou problém. Navíc necelý kilometr se nachází i chomutovský zoopark, který rozhodně stojí za návštěvu. V areálu jezera naleznete také vlek na vodní lyžování (24 Kč/jízda), nudistickou pláž, letní kino a party areál Banda (diskotéky většinou ve středu, pátek a sobotu). Od letošního roku je zakázán vstup se psy. Příjemným překvapením bylo, že téměř každý den se sekala tráva. Nic pro alergiky, ovšem anglický trávník v kempu byl velmi příjemný. Osobně jsem si náš čtyřdenní pobyt na Kamenčáku užil, personál je přívětivý, ceny ubytování relativně vyšší, nicméně kvalita nijak nezaostává. Nezbývá mi nic jiného než doporučit!

  • Toto koupaliště je jedno z přírodních koupališt na kterém jse mi moc líbilo. Jsou tu atraklce jak pro nejmenší tak i pro ty velké. Pro malé brouzdaliště a pro velké jezero plné atrakcí, volejbal, golf, nudistická pláž a spoustu dalšího. Doopravdy doporučuji navštívit a na delší dobu pod stany.

Celkem záznamů: 15
1 2