Hotel Star *** 4 5 ubytování Vejprty

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Star *** 4 5

Fotografie uživatelů (8)

Hotel Star *** 4 5 Hotel Star *** 4 5 Hotel Star *** 4 5 zobrazit všechny fotografie

Hotel Star *** 4 5

Loučná 160, 43191 Vejprty

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: horsky-hotel-star@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Star *** 4 5 ***

Tříhvězdičkový hotel Lesní Zámeček - STAR 4 se nachází přímo v centru skiareálu Klínovec, 50 metrů od nejbližších vleků a sjezdovek.

V hotelu nechybí bezdrátový internet zdarma a nově ani dětský koutek, sauna a solárium. Recepce je v zimní sezóně otevřena 24 hodin denně a přímo u budovy hotelu je hostům k dispozici bezplatné parkování až pro 30 vozů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Star *** 4 5

Ubytovací kapacita hotelu je 71 lůžek ve 24 pokojích, depandace STAR 5,která se nechází hned přes silnici, ji doplní o dalších 39 lůžek ve 13 pokojích. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s WC a televizor na každém pokoji.

Gastronomie - Hotel Star *** 4 5

Hotelová restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, volný čas také jistě zpříjemní kavárna nebo bar s kulečníkem.

Okolí - Hotel Star *** 4 5

Klínovec možná nedosahuje závratných výšin krkonošské Sněžky, zato ale svým návštěvníkům nabízí daleko přívětivější tvář se snadnou dostupností a ubytovacím zázemím. S nadmořskou výškou 1244 m je Klínovec nejvyšší vrchol Krušných hor – v létě oblíbený cíl pěších i cykloturistů, v zimě pak vyhledávané lyžařské středisko. Najdete tu dva vynikající ski areály, Klínovec jih a Klínovec sever, na samém vršku spojené slavnou rozhlednou.

Další informace

Hotely STAR 1 a STAR 2 nabízí celoročně zázemí při aktivní relaxaci na horách. K ubytování našim zákazníkům rádi zajístíme celou řadu dalších aktivit - turistiku, cykloturistiku, sportovní dny, výlety, poznávací zájezdy. Nabídku těchto aktivit každou sezónu rozšiřujeme díky spolupráci se Sportcentrem Klínovec.

Máte-li zájem o další ubytování Vejprty, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Star *** 4 5

Loučná 160,Vejprty 43191

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horsky-hotel-star@hotel.cz

Hotel Star *** 4 5 - galerie

Hotel Star *** 4 5 - Hodnocení

6x
5x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Kristýna Sopouchová

    Umístění hotelu a ubytování celkově velmi pozitivní. Za určitý nedostatek považuji nedostatek služeb v okolí hotelu (strava, půjčovny), největším negativem je však zkušenost s personálem hotelové restaurace (každý den stoly v jídelně špinavé, neupravené, u snídaně neuklizené nádobí po předchozích hostech, u večeře jsme na jídlo čekali 45 min. a dostali jsme studené jídlo!!!)

  • Anonym

    Skvělá poloha přímo u vleku, krásný výhled, hlídané parkoviště také dobré, akorád nám tam kuny okousaly lambasondu..což se prodraží

  • HK Tuinstra

    Hotel very fine en good Comfort. food also very good areal price,s to high , mostly the sky lifts because no single ride ,