U Zlatého jelena ubytování Výsluní

Fotografie uživatelů (2)

U Zlatého jelena zobrazit všechny fotografie

U Zlatého jelena

Výsluní 145, 43183 Výsluní

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

U Zlatého jelena **

Penzion U Zlatého Jelena ležící v malé obci Výsluní nabízí ubytování v celkem 4 pokojích. Domácí zvířata jsou povolena, internet je v objektu k dispozici. Pro naše hosty je nehlídané parkoviště u penzionu.

Zaslat poptávku

Pokoje - U Zlatého jelena

Pokoje: 1 x 2 lůžkový s možností přistýlky , 2 x 4 lůžkový s možností přistýlky , 1 x 3 lůžkový s možností přistýlky. Sociální zařízení není na všech pokojích.

Gastronomie - U Zlatého jelena

Restaurace s kapacitou 27 míst s nabídkou české i zahraniční kuchyně. V létě 15 míst na letní terase - možnost grilování. Možnost zajištění svateb, rautů, večírků, oslav, výročí...

Okolí - U Zlatého jelena

Skiareál Klínovec-sever je vzdálen cca 25 km, 8 vleků, sjezdovky různé náročnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, yžařský miniareál vhodný pro lyžařské začátečníky a rodiny s dětmi. 2 lyžařské školy, 2 půjčovny lyžařského vybavení,2 skiservisy. Upravované běžecké tratě v okolí penzionu.

Dostupnost - U Zlatého jelena

Autobusové nádraží: 50 m Vlakové nádraží: 2500 m

Máte-li zájem o další ubytování Výsluní, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

U Zlatého jelena

Výsluní 145,Výsluní 43183

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: uzlatehojelena@hotel.cz

U Zlatého jelena - galerie

U Zlatého jelena - Hodnocení

5x
4x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Anonym

    Nedoceněná lokalita, ideální pro turistiku s dětmi, za málo peněz dostatek muziky

  • p. Weigner

    Ubytovali jsme se "U Zlatého jelena" při přechodu Krušných hor na lyžích a já vzhledem k ceně noclehu a ke vzhledu budovy, kterou jsem znal z mnoha průjezdů okolo, aniž bych ji někdy navštívil, očekával velmi spartánskou záležitost. Velké překvapení, že uvnitř nás čekalo velmi útulné prostředí, skvělá, milá a velmi ochotná obsluha, naprosto skvělé jídlo ve velkých porcích a prostorné čisté pokoje. Naprostá spokojenost !!