Hotel Formule ubytování Děčín

Fotografie uživatelů (17)

Hotel Formule Hotel Formule Hotel Formule zobrazit všechny fotografie

Hotel Formule

Pěší 113, 40502 Děčín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Formule **

Hotel Formule leží na okraji města Děčína, nedaleko hranic s Německem.
Součástí hotelu je úschovna kol, ohniště a gril. Možnost hlídaného parkoviště v areálu hotelu. Pobyt domácího mazlíčka je za poplatek povolen.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Formule

Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním nebo společným sociálním zařízením pro 2 pokoje, z některých pokojů je přístup na balkon. Větším skupinám je k dispozici 1 čtyřlůžkový, jeden dvoulůžový je uzpůsoben jako bezbarierový.

Gastronomie - Hotel Formule

Restaurace s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně,výběr salátů a rybích specialit. Grilování na zahradní terase,přes léto rychlé občerstvení v kiosku.

Okolí - Hotel Formule

Sportovní vyžití: možnost hry volejbalu, nohejbalu, stolního tenisu, kulečníku, pro děti využití dětského koutku v areálu hotelu, v okolí cykloturistika. U hotelu je koupaliště v letní sezóně přístupné i pro veřejnost. Při rodinné rekreaci je tu několik typů na výlety (např. Děčínský zámek, ZOO Děčín, Synagoga či Thunská Kaple). Pro celodenní výlety jsou zde mimo jiné zajímavá místa jako např. Skanzen starobylé vesnice Zubrnice, Hřensko-Pravčická brána či historické centrum Drážďan.

Dostupnost - Hotel Formule

V dosahu je zastávka MHD.

Další informace

K dispozici je 1 dětská postýlka, pokud není obsazena, je možno ji zapůjčit zdarma.

Zapůjčení TV za poplatek 70,-Kč/den

Máte-li zájem o další ubytování Děčín, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Formule

Pěší 113,Děčín 40502

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-formule@hotel.cz

Hotel Formule - galerie

Hotel Formule - Hodnocení

24x
3x
2x
3x
3x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 80%

 • Jan Dobrovolný

  Vše ok obsluha a kuchyně na 1++ spokojenost určitě se vratíme

 • Josef Kalaš

  Velice vstřícný a milí personál, krasné a klidné prostředí. Areál hotelu je velice prostorný. Překvapením pro mě bylo že areál je kompletně pokryt WiFi připojením a to i dvou venkovních bazénů a kemp. Určitě Hotel Formule znovu navštívím a to s celou rodinou. Zřejmě využiji služeb KEMPU FORMULE jelikož je to s veškerými službami jako hotel , ale v krásné přírodě. Poděkování personálu za příjemný pobyt. Josef Kalaš

 • Anonym

  Cena neodpovídá kvalitě. Pokoj neútulný, chodby zakouřené, prostěradlo děravé. Televize za příplatek - nevídané. Nebyli jsme předem upozorněni od rezevačního oddělení, že zde budou oslavy, v noci hluk, je zde slyšet vše, co se děje ve zbytku budovy. Naopak personál vcelku vstřícný...

 • - Marňa

  Kdyz jsem se ptal, jestli jsou na pokoji koupelna s toaletou tak mi bylo odpovezeno ze ano, ale dorazit na ,,ubytovnu" v komunistickem provedeni. To už dlouho zažít nechci a jedna koupelna pro dva pokoje to je moc, měli by přhodnotit sve služby:-)

 • Petra Škachová

  byla jsem velmi spokojená a přítel také..nemam co dodat.

 • Anonym

  Parkování u hotelu,Televize pouze za poplatek 70.-,lednička není,internet není,v koupelně utržený závěs.Pro srovnání tuto cenu jsme platili za dvoulůžkový pokoj v České Kamenici,kde byla na pokoji,tudíž v ceně, televize,lednice,varná konvice + zákl.porcelám/talíře,hrnky atd./Určitě tento hotel již nenavštívíme.

 • Tomáš Richtr

  Nebyla snídaně, ale jinak velmi čistý a milý pokoj. Na přespání naprosto perfektní.

 • Robert Hoffman

  Nabídka hotelu splnila mé očekávání, lokalita je klidná a příjemná. Patrně vzhledem k tzv.ruským mrazům, které tento čas udeřily na celou zemi, bylo v pokoji trochu chladněji, tento drobný nedostatek byl však vyvážen přirozenou vstřícností a maximální ochotou veškerého personálu.

 • pan Jelínek

  S pobytem a personálem hotelu jsme byli velmi spokojeni.

 • Pevlína Haltofová

  Moc děkujeme za příjemné prostředí hotelu i profesionální přístup personálu. Také děkujeme za pomoc při shánění automechanika. Děkujeme za to, že jsme se cítili, jako Vaši přátelé, kterým jste neodmítli podat pomocnou ruku.

Celkem záznamů: 15
1 2