Hotel Roosevelt ubytování Litoměřice

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Roosevelt Hotel Roosevelt Hotel Roosevelt zobrazit všechny fotografie

Hotel Roosevelt

Rooseveltova 962/18, 41201 Litoměřice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Roosevelt ***

Hotel Roosevelt je situován v klidné části města Litoměřic, zhruba 5 minut chůze od centra.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro hotelové hosty je k dispozici parkování v garáži (za poplatek) nebo na menším parkovišti (zdarma). Hotel Roosevelt *** má celkovou kapacitu 32 pokojů s 64 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon. V prostoru celého hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.  

Na vyžádání je možno objednat pokoj s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky. Celý interiér hotelu je nekuřácký. V hotelu je možnost bezplatně využít wi-fi internet. Hotel právem získal certifikaci "Cyklisté vítáni". Vzhledem k blízkosti Labské cyklostezky, je hotel Roosevelt tou nejlepší volbou pro hosty, kteří se rozhodnou strávit dovolenou na kolech.

Hotel je velice oblíben i obchodní klientelou. Variabilitou prostor je vhodný pro konání obchodních jednání, seminářů a konferencí.  

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Roosevelt

Nabízíme ubytování ve 32 pokojích, které jsou vybaveny koupelnami se sprchovým koutem a WC, telefonem. Na vyžádání je možno objednat pokoj s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky.

Gastronomie - Hotel Roosevelt

Hostům je k dispozici hotelový bar a restaurace. Provoz restaruace a kavárny je pouze ve dnech pondělí až pátek. O víkendu je restaurace i kavárna uzavřena. Během pracovního týdne jsou podávána od 10.30 do 14.00 zvýhodněná obědová menu (polévka, hlavní pokrm), minutková kuchyně od 10.30 do 14.30 hod. Od 14.30 do 18.00 je otevřena kavárna s možností lehkého občerstvení.  Snídaně jsou formou studeného a teplého bufetu. Mimo uvedené otevírací časy je možné si rezervovat akce (oslavy, večírky, svatby, posezení, školení, skupinové stravování atd.) od minimálního počtu 10ti osob, předchozí osobní nebo telefonická objednávka nutnost. 

Okolí - Hotel Roosevelt

V okolí kromě krás přírody, z nichž nejvíce vyniká hora Milešovka, se můžete vydat po stopách historie. V dosahu Litoměřic jsou také historická města Žatec a Louny, hrad Hazmburk, zámky v Ploskovicích, Libochovicích a Březnu, či Památník Terezín.

Hotel je v sezóně vyhledáván a oblíben cyklisty, jelikož je umístěn v blízkosti Labské cyklostezky. 

V okolí města se nabízí možnost jízdy na koni, bowling, golf na terezínské kotlině u Litoměřic, letní kino, lyžařský vlek při dostatku sněhu 15 km od Litoměřic, lovy zvěře, koupaliště - Písečný ostrov, plavbu lodí či vyhlídkové lety nad Českým středohořím.

Dostupnost - Hotel Roosevelt

Autobusové nádraží: 300 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 300 m 

Další informace

Uzamčené parkoviště ZDARMA, není možno předem rezervovat. Úschova jízdních kol ZDARMA. 

Ubytování Litoměřice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Roosevelt

Rooseveltova 962/18,Litoměřice 41201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: roosevelt@hotel.cz

Hotel Roosevelt - galerie

Hotel Roosevelt - Hodnocení

15x
10x
3x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 83%

 • Anonym

  Hotel rekonstrukci určitě potřebuje!

 • Jan Kracík

  interiér cca 20 let zpět, nevkusné. Vybavení nábytkem nevyhovující. Zapáchající ručníky. Celkově neútulné, nabídka snídaňového bufetu velmi strohá až nevyhovující. Jediné pozitivum - ochotná personál

 • Jarmila Opravilová

  Ubytování v hotelu Roosevelt můžeme každému doporučit, byli jsme velmi spokojeni.

 • Vladimír Smutný

  Cena je vyšší, než odpovídá komfortu ubytování, ale jinak jsem byl spokojen.

 • paní Kamrádová

  Se službami které jsem využila jsem byla spokojená. Kamrádová

 • Jiří Málek

  Doporučuji byl jsem spokojen. Málek Jří

 • Poršinka

  Bývalé městské lázně. Příjemné ubytování v klidné části Litoměřic s příjemným personálem. Zde jsme trávili svatební cestu :O)