Hotel LEV**** Lovosice ubytování Lovosice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel LEV**** Lovosice

Fotografie uživatelů (32)

Hotel LEV**** Lovosice Hotel LEV**** Lovosice Hotel LEV**** Lovosice zobrazit všechny fotografie

Hotel LEV**** Lovosice

Kostelní 3/5, 41002 Lovosice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel LEV**** Lovosice ****

V roce 2012 prošel Hotel LEV rozsáhlou celkovou rekonstrukcí. Rozšířili jsme kapacitu hotelu na celkem 31 dvojlůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. Vybudovali jsme konferenční sál s kapacitou cca 100 míst (divadelní sezení) a cca 70 míst (školní sezení). K dispozici je moderní technické vybavení sálu. V hlavní budově hotelu vznikly 2 salonky o kapacitě 13 a 6 míst, vhodné pro menší školení či obchodní jednání. Hotelová restaurace „Patriot“ s celkovou kapacitou 40-50 míst nabízí jak převážně česká a regionální jídla tak i mezinárodní jídla a je rovněž vhodná pro pořádání různých oslav či jiných akcí. Lobby bar v blízkosti recepce má v nabídce menší občerstvení a je otevřený 24 hodin denně. V nové části Hotelu LEV se nachází italská restaurace a café bar „Di Gusto“  o kapacitě 30ti míst. Při restauraci funguje celoročně i dětský koutek. Venkovní zahrádka s příjemným a klidným posezením je k dispozici v letních měsících v zadní části hotelu. Wellness centrum je k dispozici jak hotelovým hostům, tak veřejnosti - forma dárkových poukazů. Nabízí relaxaci v podobě bazénu, vířivky, sauny a místnosti s masážními lůžky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel LEV**** Lovosice

Hotel LEV disponuje 31ti dvoulůžkovými a 6ti jednolůžkovými pokoji. Několik dvoulůžkových pokojů je též možno rozšířit o přistýlku.

Vybavení pokojů : koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, WC, telefon, wifi připojení, TV s českými a zahraničními programy, trezor, klimatizace, minibar.

Gastronomie - Hotel LEV**** Lovosice

Hotelová restaurace „Patriot“ s celkovou kapacitou 40-50 míst nabízí jak převážně česká a regionální jídla tak i mezinárodní jídla a je rovněž vhodná pro pořádání různých oslav či jiných akcí. Lobby bar v blízkosti recepce má v nabídce menší občerstvení a je kuřácký. V nové části Hotelu LEV se nachází italská restaurace a café bar „Di Gusto“  o kapacitě 30ti míst. Při restauraci funguje celoročně i dětský koutek. Venkovní zahrádka s příjemným a klidným posezením je k dispozici v letních měsících v zadní části hotelu. 

Okolí - Hotel LEV**** Lovosice

Hotel LEV se nachází ve městě Lovosice, přímo v srdci Českého středohoří. Labská cyklostezka je pouhých 5 minut chůze od hotelu. 

Dostupnost - Hotel LEV**** Lovosice

Hotel je jednoduše přístupný z Prahy za cca 35min po dálnici D8. Z Drážďan za cca 1 hodinu.

Další informace

Hotel LEV nabízí přepravu z/na letiště Praha vlastním luxusním vozem Škoda Superb/p>

 

Máte-li zájem o další ubytování Lovosice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel LEV**** Lovosice

Kostelní 3/5,Lovosice 41002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel LEV**** Lovosice - galerie

Hotel LEV**** Lovosice - Hodnocení

16x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Vlastislav Hlávka

  Byli jsme velmi spokojeni.Takhle by měly vypadat služby v hotelnictví a pohostinství. Ochota vstřícnost a rychlost- vynikající!!!!!

 • David Macháček

  Personál velmi ochotný, příjemný.

 • Anonym

  Pěkný, čistý a upravený interiér hotelu s příjemnou a ochotnou obsluhou.

 • Thomas Lehnert

  Sehr zufrieden