Hotel Koruna ubytování Roudnice nad Labem

Fotografie uživatelů (4)

Hotel Koruna Hotel Koruna Hotel Koruna zobrazit všechny fotografie

Hotel Koruna

Náměstí Jana z Dražic 103, 41301 Roudnice nad Labem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Koruna **+

Pro své hosty se snažíme zajistit co největší komfort a tak stále zlepšujeme kvalitu našich služeb. Hosté u nás mají neomezený přístup k internetu a navíc jsou zde zaměstnanci ochotni pomoci s vyhledáním a poskytnutím potřebných informací. Na recepci i na každém pokoji jsou k dispozici informace o okolí Roudnice, typech na výlety nebo o vybraných střediscích pro využití volného času (např. sportovní kluby, fitness centra, plavecké bazény a restaurace).

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Koruna

Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny a cena za ubytování je taková, abychom poskytli každému hostu přesně to, co hledá. Jsou zde tři varianty ubytování. Nejvyužívanější jsou pokoje hotelového typu, dále nabízíme možnost ubytování v apartmánech v nejvyšším patře hotelu. V prvním podlaží budovy jsou pokoje mládežnického hotelu, které vyhovují hlavně potřebám cyklistů nebo hostům, kteří přespávají v hotelu jen jednu noc a nechtějí platit za vybavení, které nevyužijí.

Gastronomie - Hotel Koruna

Pro skupiny ( firemní, sportovní ) je samozřejmostí zajištění stravy ( polopenze, plná penze ) v pizzerii za výhodnou cenu, či dle dodaného jídelního lístku.

Okolí - Hotel Koruna

Ústecký kraj je ideální pro provozování turistiky a cykloturistiky. V okolí Roudnice se nachází turisticky atraktivní místa - ta jsou podrobně popsaná v nabídce "Okolí hotelu". Na Labi a ve vybraných lokalitách je možnost rybaření.

Dostupnost - Hotel Koruna

Praha leží od Roudnice nad Labem necelých 50 km - v blízkosti dálnice D8 Praha - Teplice - Dráždany (Exit 29, Roudnice nad Labem). Tato lokalita je cizinci velmi oblíbená nejen pro její blízkost Praze, ale také hlavně kvůli nádhernému okolí.

Vyberte si nabídky ubytování Roudnice nad Labem. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Koruna

Náměstí Jana z Dražic 103,Roudnice nad Labem 41301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-koruna@hotel.cz

Hotel Koruna - galerie

Hotel Koruna - Hodnocení

6x
5x
3x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 76%

  • Noname

    V hotelu Koruna vše proběhlo v naprostém pořádku. Děkujeme Hotelu Koruna za povedený pobyt.

  • Blanka Posltová

    OK úměrné ceně
Dárkové poukazy Spa.cz