HOTEL UNION LOUNY ubytování Louny

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HOTEL UNION LOUNY

Fotografie uživatelů (12)

HOTEL UNION LOUNY HOTEL UNION LOUNY HOTEL UNION LOUNY zobrazit všechny fotografie

HOTEL UNION LOUNY

Beneše z Loun 139, 44001 Louny

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL UNION LOUNY ***

Hotel Union patří k významným hotelům Loun již od roku 1880. Postaven a vybaven je v renesančním stylu. Hotel nabízí příjemné, klidné a romantické prostředí. Pro hosty je zde připraveno 26 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím včetně 2 luxusních apartmá. Ve všech pokojích i restauraci je WIFI internet zdarma. Součástí hotelu je restaurace a rychta, denní bar, hlídané parkoviště, víceúčelový velký sál a nově i relaxační centrum se solnou jeskyní.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL UNION LOUNY

Hotel nabízí 26 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů včetně 2 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem a televizí se satelitním příjmem. Apartmá jsou navíc vybaveny trezorem. Ve všech pokojích je WIFI internet zdarma.

Gastronomie - HOTEL UNION LOUNY

Součástí hotelu je restaurace a rychta, která připravuje pro hosty speciality české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí také snídaně a obědy. V letních měsících je otevřena i zahradní restaurace.

Okolí - HOTEL UNION LOUNY

Královské město Louny leží na řece Ohři a je nazýváno Jižní branou Českého středohoří. V okolí Loun je možné navštívit hrad Křivoklát, hrad Krašov, Divickou tvrz či Kapucínské skály.

Máte-li zájem o další ubytování Louny, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL UNION LOUNY

Beneše z Loun 139,Louny 44001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-union-louny@hotel.cz

HOTEL UNION LOUNY - galerie

HOTEL UNION LOUNY - Hodnocení

5x
4x
6x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 66%

 • Rupert Sternath

  The Union Hotel is a good bet for a stay at Louny. the location is just behind the remarkable gotic church. The rooms have been renovated recently. The breakfast buffet is recommendable including fresh coffee juice and fruits. Cleanliness should be improved but overall I was satisfied.

 • Helmut Oehlers

  Entgegen der prompten und sprachlich versierten Reservierungsbestätigung per eMail war das Personal an der Rezeption nicht in der Lage, auch nur ansatzweise außer in Tschechisch zu kommunizieren. Hier wurde also über das Internet eine Illusion aufgebaut, ebenso mit der Werbung für das hauseigene Restaurant, das geschlossen ist. Positiv die Lage mitten in der wunderschönen Altstadt und der zum Haus gehörende Parkplatz.

 • Rita Fialová

  hotel velmi průměrné kategie ve včech okazatelích. Výhodou jen parkoviště v uzavřeném prostoru hotelu.

 • Alice

  Hotel je umístěn v centru města hned vedle nádherného gotického chrámu, takže o výhled a okolí se vůbec nemusíte bát. Personál hotelu byl přívětivý a ochotný. Pokoj De luxe vypadal naprosto skvěle. Jak avizovaly stránky hotelu, byl zařízen v secesním stylu, který se mi velice líbil. Pokoj byl uklizený a čistý. Celková spokojenost 10*

 • Pavel Kocourek

  Plus výborné místo hotelu ve městě.Avšak,to je tak vše. Ve vedlejším hotelu apartmá levnější než tady standartní pokoj, a daleko větší prostor a komfortnější.