Zlatý lev Žatec ubytování Žatec

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Zlatý lev Žatec

Fotografie uživatelů (23)

Zlatý lev Žatec Zlatý lev Žatec Zlatý lev Žatec zobrazit všechny fotografie

Zlatý lev Žatec

Oblouková 228, 43801 Žatec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zlatý lev Žatec ****

Hotel Zlatý lev Žatec je luxusní hotel po celkové rekonstrukci všech prostor. Modernizace byla provedena s ohledem na historickou spojitost hotelu s Žatcem - severočeskou chmelařskou metropolí.

Hotelový komplex je složen z ubytovací části s výtahem (30 luxusních dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky). Recepce a lobby bar - non stop, parkoviště ve dvoře popř. monitorovaná místa před hotelem. WiFi (internetové bezdrátové spojení v prostorách hotelu).

Zaslat poptávku

Pokoje - Zlatý lev Žatec

Pokoje jsou klidné, prostorné a luxusně vybavené. Na všech pokojích je: WC,koupelna se sprchovým koutem (suite s rohovou vanou a sprchovým koutem),fén, TV se SAT, telefon s přímou volbou, internet, trezor a minibar.

Gastronomie - Zlatý lev Žatec

Snídaně probíhají přímo v hotelu - v sálu. Novinkou je navázání spolupráce s komplexem Chrám chmele a piva v Žatci. Večeře probíhají ve stylové restauraci U Orloje, která k tomuto komplexu náleží.

Součástí areálu Chrámu Chmele a Piva je restaurant sloužící k oddechu a načerpání energie. Interiér restaurantu vychází z původního účelu objektu. Je umístěn ve starém chmelovém skladu. Podávají se tu regionální speciality. Gastronomie reprezentuje místní historický vývoj.Jídla a nápoje jsou připravovaná z lokálních surovin. V letních měsících jsou k dispozici také místa ve dvoře pivovarské restaurace. Jižní zahrada s dětskou kavárnou nabízí prostor pro hry a zábavu.

Uvnitř restaurantu je umístěn malý pivovar. Před zraky návštěvníků se tu vaří tradičním českým způsobem pivo z místního sladu a chmele. Výsledná chuť národního nápoje představuje originalitu českého piva. V nabídce na výčepních pultech jsou během roku 2 - 3 druhy vlastního piva. Receptury pro přípravu piva obsahují zkušenosti několika generací českých sladovníků, chmelařů a sládků.

Okolí - Zlatý lev Žatec

V Ústeckém kraji v podkrušnohoří se nachází severočeská metropole pěstování a zpracování chmele město Žatec. Hotel je umístěn v historikém centru, plném památek a zajímavostí -např. Židovská synagoga,radnice s barokní věží, chmelařské muzeum atp. Hotel se pro hosty stává svou pozicí ideálním výchozím bodem při návštěvě hl. města Prahy (80 km) a Karlových Varů (60 km). V nejbližším okolí se nabízí k návštěvě zámek Krásný dvůr se svým překrásným parkem,Nechranická přehrada - ráj voních sportů a rybářů,ZOOpark Chomutov aj.

Další informace

Každoročně přiláká nejvíce návštěvníků Žatecká DOČESNÁ ( pivní slavnosti), která se koná vždy první víkend v září. Možnosti připojení k internetu: wi-fi v prostorách recepce (zdarma), na pokojích kabelové připojení (za poplatek)

Vyberte si nabídky ubytování Žatec. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Zlatý lev Žatec

Oblouková 228,Žatec 43801

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Zlatý lev Žatec - galerie

Zlatý lev Žatec - Hodnocení

22x
4x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

  • Mr. Lomax

    Excellent service, room and food. A perfect stay. Only critism is the very small parking entrance - I couldn't get my car through. Thankyou once again