Hotel Casanova ubytování Duchcov

Fotografie uživatelů (17)

Hotel Casanova Hotel Casanova Hotel Casanova zobrazit všechny fotografie

Hotel Casanova

Husova 101/45, 41901 Duchcov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Casanova ***

Hotel se nachází v klidném prostředí parku jen pár desítek metrů od historického centra města Duchcov. Nabízí k ubytování 70 lůžek ve 30 pokojích vybavených strandardně v kategorii ***. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici hotelový bar, restaurace, konferenční salonek, letní terasa a hlídané parkoviště. 24 hodin otevřená recepce umožňuje návštěvníkům nástup na ubytování v průběhu celého dne a také možnost zakoupení občerstvení. Pro kulturní a společenské akce je možné využít také krásné prostory Duchcovského zámku a cateringovou službu hotelu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Casanova

Nabízíme pokoje typu 1/1, 1/2, 1/3 A 1/4 a jedno dvoulůžkové apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a WIFI. Z některých pokojů je výhled na rybník Barbora nebo do parku na barokní kapličku svaté Barbory.

Gastronomie - Hotel Casanova

Restaurace Casanova je otevřena jak hotelovým hostům, tak veřejnosti. Denně od 10-22 hodin si návštěvníci mohou vybrat z široké nabídky jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně. Poloviční i plnou penzi je možno po dohodě upravit podle specifických přání hostů. V prostorách restaurace lze pořádat svatební hostiny, nejrůznější oslavy a setkání.

Okolí - Hotel Casanova

Město Duchcov leží v půvabné krajině na úpatí Krušných hor. Najdete zde řadu cyklistických stezek a turistických tras. Příznivci zimních sportů si mohou zalyžovat v nedalekém středisku Bouřňák (8km) nebo Klínovec (20km). V dosahu jsou také termální aquacentrum v Teplicích a aquadrom v Mostě. V blízkosti hotelu leží rozsáhlé tenisové kurty, golfové hřiště a jízdárna.

Ubytování Duchcov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Casanova

Husova 101/45,Duchcov 41901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: casanovaduchcov@hotel.cz

Hotel Casanova - galerie

Hotel Casanova - Hodnocení

17x
6x
2x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

 • Jiří Sokol

  Personál ochotný, parkování v objektu

 • Jiří Sokol

  Všev pořádku

 • Marie Začalová

  čekali jsme velmi dlouho na večeři, přestože jsme byli v hoteli pouze 4 hosté

 • Jiří Sokol

  Chování perzonálu dobré, přístupné parkoviště, zajištění snídaně i před otvírací dobou.

 • Jiří Smola

  Mohu konstatovat, velmi vysokou úroveň nabízených služeb. Ubytování je vysoce komfortní, čisté a vše funkční s nabídkou využití internetu v ceně. Stravování opět na úrovni. Personál vystupuje profesionálně a vstřícně. Poměr cena kvalita je velmi příznivý pro zákazníka. Služba call centra nemá chybu.

 • Klaus W.

  Insgesamt ein gutes Hotel. Essenbestellung in der Gruppe ist etwas problematisch. Wartezeiten von bis zu 2 h keine Seltenheit. Personal zuvorkommend. Ein im Hotelzimmer vergessenes Akkuladegerät wurde trotz mehrerer Bitten per Mail und Telefon nicht zugesendet. Schade.

 • Tomáš

  moc pěkný hotel, domácí atmosféra, výborné ceny. vřele doporučuji

 • Anonym

  Hotel je v hezkém, klidném prostředí. Vkusně zařízený pokoj.