GREEN HOUSE ubytování Teplice

Fotografie uživatelů (9)

GREEN HOUSE GREEN HOUSE GREEN HOUSE zobrazit všechny fotografie

GREEN HOUSE

U soudu 9, 41501 Teplice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

GREEN HOUSE ***

Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech. K dipozici je 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. V našem hotelu se nachází také restaurace, kde se podávají snídaně. V létě je možné po domluvě využít i terasu například ke grilování či jenom posezení. K hotelu náleží také oplocené parkoviště a hotelová garáž. Blízko hotelu se nachází lázeňské sanatorium které je možno také využít, dále pak Zámecký park vhodný na příjemné procházky. Hotel je vzdálen 3 minuty chůze od centra

Zaslat poptávku

Pokoje - GREEN HOUSE

Hotel Green House má k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Celková kapacita hotelu je 18 míst. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet.

Gastronomie - GREEN HOUSE

V hotelu se nachází malá restaurace, která je určena pro podávání snídaní. V létě je možné využít terasu ke grilování.

Okolí - GREEN HOUSE

Hotel Green House se nachází v centru města. Centrum poskytuje kulturní, sportovní i společenské vyžití, například místní divadelní představení, kina, koncerty vážné hudby či diskotéky.

Další informace

Parkování je možné u hotelu v oploceném parkovišti, nebo přímo v hotelové garáži.

Ubytování Teplice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

GREEN HOUSE

U soudu 9,Teplice 41501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: green-house@hotel.cz

GREEN HOUSE - galerie

GREEN HOUSE - Hodnocení

15x
4x
0x
2x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

 • Anonym

  Plusové body za to, že topili, když se venku ochladilo. Rychlý internet. Zařízení pokoje i koupelny podprůměrné, ale čisté a odpovídající ceně.

 • Anonym

  Hotel nižší kategorie, starý nábytek, staré taplety i vybavení, špinavé koberce, zažloutlé spáry, divná "vůně" (zatuchlina), naštěstí čisté povlečení a osušky, velmi tenké přikrývky. Předem objednaná snídaně nebyla poskytnuta z personálních důvodů. V hotelu jsme byli zcela sami, cokoliv jsme potřebovali řešit bylo přes majitele hotelu, který byl na telefonu a ochotný, ihned přijel. Hotel doporučuji pouze z důvodu dobré pěší vzdálenosti do centra, nízké ceny a možnosti parkování na oploceném dvorku. Fotografie musí být min. 4 roky staré, neodpovídají realitě. Příště budeme raději hledat ubytování jinde.

 • Yulia Gaysina

  Green House je Blizko centra,lazni a parku.Prijemny vstricny personal.Cena je velmi dobra.V pokoje koupelna s vanou.Ale vsechno uz starsi a potrebuje nove vymalovat a natrit a drobne opravy.

 • Anonym

  Příjemné prostředí v krásné vile z 30.let. Velmi dobrá cena

 • Konečný

  Můžeme doporučit, stravování jsme nevyužili, dobré ubytování za odpovídající cenu a opravdu v blízkosti centra. Majitelé jsou ochotní.
velikonoce-wellness-pobyt