Penzion a restaurace U Svaté Barbory ubytování Řehlovice

Fotografie uživatelů (7)

Penzion a restaurace U Svaté Barbory Penzion a restaurace U Svaté Barbory Penzion a restaurace U Svaté Barbory zobrazit všechny fotografie

Penzion a restaurace U Svaté Barbory

Dubice 39, 40002 Řehlovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion a restaurace U Svaté Barbory

Nově zrekonstruovaný penzion,nacházející v těsné blízkosti dubického kostelíka Svaté Barbory,s překrásným výhledem na portu Bohemicu,bránu Čech. Ubytování v třínácti nově zařízených dvou až pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Penzion a restaurace U Svaté Barbory

Stylová restaurace se nachází přímo v penzionu a nabízí široký výběr české i zahraniční kuchyně. Denně nabízíme hotová jídla, minutky, poháry, alkoholické a nealkoholické nápoje. Restaurace nabízí příjemné posezení s kapacitou 50 míst s odděleným sezením pro nekuřáky. V letním období je v provozu také venkovní terasa s krásným výhledem na Portu Bohemiku. Na žádost hosta je možné zajistit různé společenské akce včetně svateb, rodinných oslav, smutečních hostin a oslav k různým příležitostem.

 

Okolí - Penzion a restaurace U Svaté Barbory

Penzion se nachází v samém srdci Českého středohoří nedaleko Kletečné i Milešovky, nejvyššího vrcholu Českého středohoří. V blízkosti penzionu jsou i další přírodní zajímavosti tohoto regionu, Vaňovský a Moravanský vodopád, vyhlídka Doerellova a Mlýnářův kámen a nově zrekonstruovaná vyhlídka u nedalekého Radejčína.

Dostupnost - Penzion a restaurace U Svaté Barbory

Místo je snadno dostupné jak z Ústí nad Labem (8km), z Litoměřic (10 km) tak z Teplic (12 km). Budoucí sjezd z právě rozestavěné dálnice D8. Z Ústí nad Labem dojíždí pravidelně Městská hromadná doprava, zastávka hned vedle penzionu.

Vyberte si nabídky ubytování Řehlovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion a restaurace U Svaté Barbory

Dubice 39,Řehlovice 40002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-u-svate-barbory@hotel.cz

Penzion a restaurace U Svaté Barbory - galerie

Penzion a restaurace U Svaté Barbory - Hodnocení

16x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

  • Vlasta Eisenhammerová

    Jedním slovem výborné, byli jsme maximálně spokojeni.

  • Pavlína Vachková

    Velmi pěkné a klidné prostředí s krásnou vyhlídkou do okolí.Doporučuji pro rodinnou dovolenou i romantický víkend ve dvou.

  • Anonym

    Byli jsme velmi spokojeni.Personál příjemný,usměvavý,ochotný.Parkovaní přímo u hotelu,ubytování čisté,útulné.Moc pěkné!!!