Hotel Vladimir ubytování Ústí nad Labem

Fotografie uživatelů (31)

Hotel Vladimir Hotel Vladimir Hotel Vladimir zobrazit všechny fotografie

Hotel Vladimir

Masarykova 36, 40001 Ústí nad Labem

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-depandance-vladimir@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Vladimir ***

HOTEL VLADIMIR poskytuje komfortní ubytování, profesionální služby, osobní přístup a příjemnou rodinnou atmosféru. Je dominantou centra krajského města Ústí nad Labem. Hotel dokonale splňuje očekávání českých i mezinárodních návštěvníků a slouží jako příhodná základna pro poznávání památek města a krásné krajiny Českého středohoří a Českého Švýcarska. Je ideální volbou jak pro trávení dovolené, tak pro pořádání kongresů, konferencí, seminářů i společenských a rodinných akcí. HOTEL VLADIMIR nabízí 62 pokojů kategorie 3* a 24 pokojů kategorie Economy, variabilní kongresové prostory, Lobby lunch barem, saunou, parkování pro automobily a autobusy. Hotelová recepce má otevřeno nepřetržitě a zajišťuje i další služby, jako např. půjčení aut nebo zajištění výletů po okolí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Vladimir

HOTEL VLADIMIR *** nabízí ubytování v 62 3*pokojích, vč. bohaté snídaně formou bufetu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou s fénem, TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a trezorem. WiFi připojení k internetu je k dispozici ve všech pokojích zdarma.

Gastronomie - Hotel Vladimir

Hotelová restaurace zve své návštěvníky na různé speciality české i mezinárodní kuchyně a mnoho atraktivních služeb, které vám zpříjemní pobyt v Ústí nad Labem a okolí (široká škála výletů a adrenalinové zážitky na vyžádání na recepci).

Okolí - Hotel Vladimir

HOTEL VLADIMIR se nachází v centru krajského města Ústí nad Labem a v těsné blízkosti Krušných hor a Českého středohoří.

Dostupnost - Hotel Vladimir

GPS: 50°39'53.31"N; 14°1'59.06"E Spojení z hlavního nádraží Ústí nad Labem: - pěšky z nádraží rovně na Mírové náměstí trolejbusy č. : 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60 nástupní stanice „Mírové náměstí“ – výstupní stanice „Hraničář“ čas: 3 min. Spojení z autobusového nádraží pěšky cca 500 m směr Masarykova nebo trolejbusem č. 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60 nástupní stanice „Divadlo“ – výstupní stanice „Hraničář“ čas: 3 min. Hotelové taxi na vyžádání. čas: 5 min. Automobil: z Prahy - po D8 směr Teplice - exit 8 Lovosice Východ – silnice 1. Třídy č. 30 směr Ústí nad Labem – směr Ústí nad Labem centrum – Masarykova 36 čas: 60 min. z Drážďan, SRN – dálnice A17 směr Ausig, CZ dálnice D8 – exit Trmice – směr Ústí nad Labem centrum – Masarykova 36 čas: 45 min. Letiště Václava Havla: Pro Vaše pohodlí zajistíme transfer z a na letiště Václava Havla. čas: 70 min.

Ubytování Ústí nad Labem – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Vladimir

Masarykova 36,Ústí nad Labem 40001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-depandance-vladimir@hotel.cz

Hotel Vladimir - galerie

Hotel Vladimir - Hodnocení

13x
7x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

  • Frantisek Martaus

    Príjemné chovanie personálu