INTERHOTEL BOHEMIA ubytování Ústí nad Labem

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > INTERHOTEL BOHEMIA

Fotografie uživatelů (12)

INTERHOTEL BOHEMIA INTERHOTEL BOHEMIA INTERHOTEL BOHEMIA zobrazit všechny fotografie

INTERHOTEL BOHEMIA

Mírové náměstí 6/2442, 40001 Ústí nad Labem

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ihbohemia@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

INTERHOTEL BOHEMIA ***

Město Ústí nad Labem leží pouhých 10 km od německých hranic a nachází se zhruba na polovině cesty mezi hlavním městem Prahou a Drážďanami.

Interhotel Bohemia nabízí ubytování ve 130 pokojích.

Hotel nabízí vlastní parkoviště pro osobní automobily i pro autobusy a rovněž jsou k dispozici kryté garáže.

Zaslat poptávku

Pokoje - INTERHOTEL BOHEMIA

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové. Se svou kapacitou je schopen ubytovat až 100 osob najednou. Řadí se mezi největší v regionu. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchou, WC, telefony, barevnou televizí se satelitem, WiFi internetem.

Gastronomie - INTERHOTEL BOHEMIA

Restaurace s kapacitou až 200 míst nabízí širokou paletu různých jídel, kde převládá česká kuchyně. Lze vyhovět i specialitami mezinárodní kuchyně. Nabízíme nejrůznější druhy kávy, dále klasické alkoholické a nealkoholické nápoje a rovněž je k dispozici pestrá nabídka menu včetně zmrzlinových pohárů.

Okolí - INTERHOTEL BOHEMIA

Výborné místo pro turistiku, cykloturistiku, vysokohorskou turistiku a zároveň s širokou nabídkou ostatních občanských služeb.

Dostupnost - INTERHOTEL BOHEMIA

Zastávka: 5 m
Autobusové nádraží: 200 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 200 m

Další informace


 

Vyberte si nabídky ubytování Ústí nad Labem. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

INTERHOTEL BOHEMIA

Mírové náměstí 6/2442,Ústí nad Labem 40001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ihbohemia@hotel.cz

INTERHOTEL BOHEMIA - galerie

INTERHOTEL BOHEMIA - Hodnocení

31x
36x
26x
6x
6x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 69%

 • Anonym

  výborný zážitek, retro pobyt začátku 80.let, pokoje hotelu by bylo vhodné rekonstruovat a modernizovat

 • Miroslav Černý

  Jediný, avšak zásadni nedostatek spatřuji v tom, že vůbec netekla teplá voda.

 • Jana Dospělová

  Návštěva Interhotelu Bohemia byla jako cesta zpět v čase minimálně o několik let nazpět.Zařízení pokojů, které jsme používali (4 pokoje) s koupelnou stylu záchod oddělený igelitovým závěsem od umyvadla se sprchovou hadicí napojenou na baterii,která protékala,takže osprchovat se byla docela velká dřina a válendové lůžko,které drželo sílou vůle,připojení na internet nefungovalo. A jaké bylo naše překvapení ,když jsme museli ráno zaplatit za parkování před hotelem i když jsme měli objednané parkování.A parkování,bylo spíš parkování ve skladě jak v garážích.Jediné co bylo vynikající byly snídaně.

 • Anonym

  Cely pobyt v hotelu byl jako ohňostroj emoci a dojmu. Dlouho jsem nemohl rozhodnout se kterého uhlu mám se na to dívat. Když je to stroj času – tak proč všechno tak ošoupané? Nakonec přišel k názoru, že má se to brat jako dobrodružství bez trvalých následku. Mohl bych poměrně dlouho popisovat jednotlivý body, ale když to chrnu, zda lo se mně že jsem divákem reality-show. Pravidlo hry asi bylo – vžit hotel a 25 let smíte investovat jen práce, ale žádné peníze. Tak že všechno, o co se starají lidi – perfektně. O co se starají peníze – muzeum totality. Připravte se na adrenalinový retro-výlet a dostanete nevšedný zážitek.

 • Agota Figula

  Die Hotelpersonen sind sehr nett und hilfreich. Es gibt viele Parkplaetzen zum Hotel.

 • Anonym

  Hotel je na dobrém místě s velmi dobrým parkováním. Personál je vstřícný a ochotný. Bohužel od dob největší slávy už uteklo hodně času a na hotelu je to vidět. Rekonstrukce zařízení by byla velni žádoucí. Hotelovou restauraci příliš nedoporučuji. Snídaně k ubytování O.K.

 • Společnost Infoa International

  Naši zahraniční lektoři byli zcela šokováni, když po příchodu do pokoje jeden z nich nalezl poloprázdnou láhev od piva na stole a nepřipravenou postel. Druhého zklamalo, že byl pokoj špinavý. Ráno přišli na snidani v 9.30, snídaně je standardně do 10.00, ale na stolech už skoro nic nebylo. Personál jim "vysvětlil" - Co chcete, vždyť je půl desátý. Toto považuji za skandální. Dále jsme obdrželi od lektorů stížnosti, že je hotel hlučný - dole je hospoda nebo casino, ruch dlouho do noci. Děkujeme za možnost hodnocení Vašich služeb, dovoluje to jejich zkvalitnění.

 • - Gryc

  Standardní služby - na požadované úrovni - celkově jsem byl spokojen

 • Ing. Lebduška

  Doporučuji bráti s sebou vlastní spací pytel (neb se téměř netopilo, či se topí "etapově")

 • Radomír Machač

  Klady-dostupnost parkování,čistota,rozsah a sortiment snídaně Zápory-omšelost schodiště,úroveň koupelny Celkově vzhledem k ceně- přiměřené

Celkem záznamů: 30
1 2 3