Hospůdka U lípy - Hodnocení

Všechny kategorie > Restaurace

Hospůdka U lípy - Hodnocení

Zpět na Hospůdka U lípy
0x
0x
2x
0x
6x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 8%

 • Anonym

  Prostředí je zde hezké a pivo dobré. Slýchával jsem, že je dobré překontrolovat si zde účet. Nyní je již vyúčtování tištěné, ale nekonkrétní. Na účtence bylo uvedeno: 1x90-večeře, 1x51-příloha, 1xpivo-84. Vrchní si chvíli nemohl vzpomenout kolik stojí pivo, tatarka a krokety. Nakonec jsme se dohodli, že ta čísla trochu nesouhlasí a přinesl pár korun zpět. Do této hospody jen s kalkulačkou. Nepříliš transparentní je i jejich web. V jídelním lístku nemají uvedeny ceny na rozdíl od jiných restaurací.

 • Anonym

  Zkušenost obojí... U Lípy jsem snědl hodně jídel a vypil desítky Zlaťáků v letech 1982 - 1987. Rodina byla spokojená, já měl chuť na zvěřinu. Nikdy jsem ale nejedl něco tak hnusného, jako dnes jelení guláš s knedlíkem. Nebyl z jeleního masa a dokonce ani zkvalitnějších z mas hovězích. Gulášová šťáva byla vodová a navíc skoro bez chuti a snad dokonce i bez základní cibule. Knedlík evicentnš kupovaný, napařený bez stopy vajec, takže se ani neudržel na vidličce. Dovršilo to Velkobřezenské pivo, jak desítka tak dvanáctka, které má chuť po kocouří moči (nebo něčem podobném. Asi třikrát jsme u Lípy jedli při rodinných oslavách, zatím jsem byl s jídlem spokojen. Perzonál ujde... ale kuchaře bych si troufnul naučit vařit aspoň ten guláš pořádně...

 • Anonym

  Dnes jsme navštívili vyhlášenou hospůdku u Lípy a byli jsme zklamáni. Dlouhá čekací doba na hotovku, samotné jídlo bez chuti, knedlíky bez dostatečného množství omáčky. Při placení automatické zaokrouhlení ceny obsluhou směrem nahoru.
  Nedoporučujeme.

 • Anonym

  Kdyby zde byla jiná obsluha, tak bych navštívila tuto ,,restauraci" i po druhé. Ovšem po jisté zkušenosti je z mého pohledu další návštěva nepřijatelná a jsem si jistá že Hospůdku U lípy už nikdy nenavštívím! Samozřejmě už vůbec ji nikde a nikomu nedoporučím, ba naopak.