Zoologická zahrada Jihlava - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Zoologická zahrada Jihlava - Hodnocení

Zpět na Zoologická zahrada Jihlava
24x
8x
1x
0x
4x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 82%

 • Anonym

  Snad nejhezčí ZOO kterou jsme navštívily!!Neni ani malá,ani velká tak akorát že to tu děti bavilo celou dobu,hodně zábavy-tedy hlavně pro děti.Pěkně po rovince,fakt super.Určitě se sem za čas vrátíme :-)

 • Co se týče ZOO jsem rozpolcenost sama... na straně jedné pesimisticky fylozofická úvaha o týrání zvířat, na straně druhé hýkající spokojené dítě s rozzářenýma očičkama... no jsem už pár měsíců máma a tak je jasné co vyhrává... ovšem v případě této ZOO musím konstatovat, že na žádné depresivní úvahy nebyl prostor. Žádné zvíře chované v hnusné těsné klecy... naopak... na paradoxně malém a rovném prostoru (dokonalá kombinace pro kočárek či malé ťapkající nožičky) spoustu nádherných a živých expozic. Plno zeleně, mnoho prostoru pro fantazii.. tím nemyslím prázdné klece či výběhy, ale zajímavě řešené doplňující atrakce pro děti. Tahle ZOO mě prostě okouzlila a všem mohu tento kousek české republiky jen a jen doporučit. Slibuju, že nebudete litovat... tedy pokud ve vás přece jen v době návštěvy nepřeváží ta pesimistická fylozofická mysl ;-)

 • Anonym

  je to super. vojta

 • Anonym

  Jihlava je pěkné a jistě i historicky cenné město. Když jsme se skupinou turistů, v parném letním dni,většinu památek obešli a nevyhnuli jsme se ani v širokém okolí vyhlášené ZOO, byl jsem si jist, že "nejhorší" je za námi. To co nedokázali po zuby ozbrojení rytíři v brnění, ani kočkovité a psovité šelmy ve zmíněné zologické zahradě, to s přehledem zvládlo pár ježků. Ježek je název místního piva a po vypití několika z nich jsem si připadal, jako by jsem zrovna opustil medvědí klec. Jihlava je krásné město, mé vzpomínky na ni,jsou však tak trochu bolestné.

 • Anonym

  Od té doby, co jsem zde byla naposled se hodně změnilo a samozřejmě k lepšímu =)

 • Rou
  Rou

  Krásná menší ZOO v příjemném rovném terénu, spousta atrakcí pro děti. Jednotlivé výběhy jsou hezky zasazeny do okolí, působí přirozeně.

 • V zoologické zahradě sme byli ted nedávno s rodinkou a musíme řict že nas příjemně překvapila.Jsou tam moc hezky udelané pvilonky pro zvířata tak parčíky na posezení a taky moc hezke hřištátka pro děti.tahle zoo byla po dlouhe dobe jednou z tech co se nam líbila a určitě se sem jeste nekdy vratime.rodinám z dětmi doporučujeme.

 • Zoologická je velikostí z těch menších - ideální pro rodiny s dětmi - byli jsme tu již několikrát a děti si tu užijí i jiné zábavy

Celkem záznamů: 18
1 2