Penzion Petra ubytování Telč

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Petra Penzion Petra Penzion Petra zobrazit všechny fotografie

Penzion Petra

Srázná 572, 58856 Telč

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Petra

Poskytujeme celoroční ubytování ve dvou objektech spojených zahradou. Kapacita penzionu je 14 lůžek, které jsou rozloženy do 5 pokojů.

Každý poko má rozdílné vybavení a tím se liší i cenou.

Hlavní dům:

dvojlůžkový pokoj s vl.soc. zař. a TV /soc. zařízení je privátní pouze pro tento pokoj, ale není součástí pokoje -musíte vyjít asi 3 m na chodbu/.

třílůžkový pokoj s vl. soc. zař. přímo součástí pokoje /navíc je součástí rohová vana/ a TV

čtyřlůžkový pokoj s vl. soc. zař. přímo součástí pokoje a Tv -pokoj má balkon s výhledem do zahrady

- společná kuchyňka pro 3 pokoje

 

Zahradní dům:

dvojlůžkový pokoj s vl. soc. zař. přímo součástí pokoje a TV  - nejsou tam schody

třílůžkový pokoj s vl. soc. zař.přímo součástí pokoj a TV -nejsou tam schody

- společná kuchyňka pro 2 pokoje

 V celém penzionu je k dispizici bezdrátový internet. Hosté mohou využívat útulnou zahradu s bazénem a možnost grilování.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Petra

1. Hlavní dům * ubytování v patře se samostatným vchodem * 3 pokoje - 2, 3 a 4lůžkový, každý s vlastním sociálním zařízením a TV * kompletně zařízená společná kuchyně * balkon

Dvojlůžkový pokoj v hlavní budově má jako jediný soc. zař. , které není přímo součástí pokoje, ale musíte vyjít asi 3 m na chodbu - je proto nejlacinější.

2. Zahradní dům * ubytování v zahradě * dům obsahuje 2 pokoje - 2 a 3lůžkový každý s vlastním sociálním zařízením * kompletně zařízená společná kuchyně

Gastronomie - Penzion Petra

Hostům je zdarma k dispozici kuchyňka. V případě zájmu mohou hosté využít objednání snídaní přímo na penzionu malá snídaně: pečivo (chléb, rohlíky), máslo, džem, nápoj (káva nebo čaj) 35,- Kč/osoba velká snídaně: pečivo (chléb, rohlíky), máslo, džem, salám, sýr, vajíčka, zelenina, nápoj (káva nebo čaj) 70,-Kč/osoba

Okolí - Penzion Petra

pokud trávíte v Telčí víkend nebo delší dovolenou, určitě využijete naše tipy na výlety * pěšky - zřícenina hradu Štamberka, rekreační středisko Řásná s koupáním ve Velkopařezitém rybníku, hrad Roštejn, Míchova skála, Javořice - nejvyšší hora Českomoravské vrchoviny, Kaple Sv. Karla, Karmelitánský klášter v Kostelním Vydří, rozhledna Oslednice * na kole - Náglova naučná stezka - Kostelní Myslová, premonstrátský klášter v Nové Říši, prameny Moravské Dyje, Dačice - zámek, Slavonice - podzemí, náměstí, věž, Landštejn - zřícenina hadu, Maříž - keramická dílna * autem - Jihlava - podzemní chodby, nádherná ZOO, Aquapark Vodní ráj, Jindřichův Hradec - zámek, úzkokolejka do Nové Bystřice, Třebíč - bazilika, Jaroměřice nad Rokytnou - zámek * na lyžích - běžecké tratě kolem Javořice, sjezdové lyžování v Mrákotíně (8 km od Telče)

Dostupnost - Penzion Petra

- do Telče se lze pohodlně dopravit autobusem nebo vlakem - pokud přijedete osobním autem, zdarma Vám ho zaparkujeme před penzionem nebo po domluvě v garáži zamalý poplatek

Ubytování Telč – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Petra

Srázná 572,Telč 58856

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-petra@hotel.cz

Penzion Petra - galerie

Penzion Petra - Hodnocení

25x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

 • - Kocinová

  Kladně hodnotíme vstřícné a milé chování majitelky penzionu paní Tetourové.Vybavenost interiéru byla překvapivá a udržovaná zahrádka je ozdobou až malým soukromým rájem.Při kumulaci většího počtu velkých aut(SUV atd.)by mohl nastat problém s parkováním před penzionem.Řidičkám-blondýnám nedoporučuji.

 • Miloslav Macík

  100 % spokojenost

 • JIndřich Lukes

  Vše v penzionu Petra v Telči bylo super, neměli jsme žádné negativní poznatky, můžeme jen tento penzizon doporučit dalším zájemcům, protože zde to totiž nemá vůbec chybu.

 • Anonym

  Ochotný personál, místo velmi blízko centra města.

 • Viktor Havel

  Velmi vstřícné jednání, pohoda, snídaně do postele, teplo, prostě nemám žádnou výhradu :-)

 • Anonym

  Velmi milý a útulný penzion, čisté hezky vybavené pokoje, ochotný přístup paní majitelky. Penzion leží kousek od centra, takže fajn na vyrážení do okolí. Můžeme jen doporučit.

 • Anonym

  Unfortunately breakfast was not included in price, furthermore coffee cost 20 Ck. Clean rooms, but old style. Good personnel, was helpful. Five min. away from center. Parking available at front of house or in garage. Reservation by e-mail or phone. Overall satisfied.