Penzion Zubr ubytování Nedvědice

Fotografie uživatelů (21)

Penzion Zubr Penzion Zubr Penzion Zubr zobrazit všechny fotografie

Penzion Zubr

Ujčov 46, 59262 Nedvědice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzionzubr@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Zubr ***

Nově zrekonstruovaný Penzion Zubr se nachází v kraji Vysočina, v obci Ujčov,v malebném údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady. Okres Žďár nad Sázavou. V areálu penzionu je venkovní bazén,nekuřácká restaurace se salonkem, terasou a grilem.V oploceném areálu penzionu je  garáž pro uskladnění kol, lyží a lodí , travnatá plocha, kterou lze využít jako hřiště pro děti (je zde pískoviště a houpací lavička), cvičení aerobiku, jógy atd. V obci je sportovní areál  s fotbalovým travnatým hřištěm , tenisový kurt s antukou a malé dětské hřiště.Pro sportovní oddíly zajišťujem pronájem sportovního areálu všetně veškerého sociálního zázemí .Je možno dohodonut a naplánovat sportovní přípravné pobyty ,soustředění,sportovní utkání a sportovní akce

V Penzionu je 13 nově zrekonstruovaných pokojů s novým sociálním zařízením TV ,internetem a WIFI   .Ubytovací kapacita 39 pevných lůžek a 22 přistýlek.V našem penzionu zajišťujeme  soukromé a firemní akce , svatby,oslavy, prezentace, rauty apod.Salonek lze oddělit s kapacitou až 40 míst a je vybavený videoprojekcí a ozvučením.  

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Zubr

Penzion je 13 nově zrekonstruovaných pokojů s novým sociálním zařízením TV ,internetem a WIFI   .Ubytovací kapacita 39 pevných lůžek a 22 přistýlek.

1 pokoj dvoulůžkový,2 pokoje dvojlůžkové s dvěma přistýlkami,8 pokojů třílůžkových s dvěma přistýlkami ,1 pokoj třílůžkový v bezbariérovém provedení s dvěma přistýlkami ,1 pokoj šestilůžkový.Všechny nové pokoje jsou vybaveny koupelnou WC  televizí ,internetem a WIFI.

Gastronomie - Penzion Zubr

Celodenní stravování je zajištěno v naší nekuřácké restauraci a salonku v kapacitě až 70 míst s venkovní terasou s kapacitou až 40 míst s možností grilování. V ceně pobytu je již zahrnuta snídaně. Za zvýhodněných finančních podmínek lze objednat i polopenzi nebo plnou penzi . Zaměření naší domácí kuchyně je výhradně na domácí suroviny z místních zdrojů vysočiny. Pořádáme i různé akce jako grilování  masa , krkovice ,ryb ,selat jehňat atd. Pořádáme zvěřinové hody, zabíjačky, staročeské hody, grilování, rauty a pod. Jakoukoli gastronomickou akci pro Vás uspořádáme i na objednávku.

Okolí - Penzion Zubr

Vesnička Ujčov je v kopcovité krajině, 3km od hradu Pernštejn, obklopena lesy a přírodou. Přímo kolem penzionu protéká řeka Svratka plná pstruhů. Okolí je protkané sítí cyklotras a stezek. V zimní sezóně je zde možnost lyžování. Nedaleko jsou lyžařské vleky a upravované běžecké trasy. V letních měsících jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, pěší turistiku, koupání, houbaření, rybaření, tenis a další sportovní aktivity.

Ubytování vysočina to je ta pravá relaxace a odpočinek.

Dostupnost - Penzion Zubr

Autobusová zastávka je přímo před naším Penzionem (Ujčov Na Kopečku). Vlakové nádraží je vzdáleno 3 km od Penzionu, v obci Nedvědice. Dopravu od nádraží a zpět na přání zajistíme na tel.: + 420 566 566 630

Další informace

Domácí zvířata: Ubytování se psem je možné za cenu 100,- Kč/1 noc.

Ubytování Nedvědice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Zubr

Ujčov 46,Nedvědice 59262

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzionzubr@hotel.cz

Penzion Zubr - galerie

Penzion Zubr - Hodnocení

10x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • konstantin mamaev

  супер все

 • Anonym

  Byli jsme velmi spokojení. Slušná kvalita ubytování za tuto cenu. Personál byl velmi ochotný a nemáme jedinou připomínku.

 • Radovan Pokorný

  Byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování bez chyby, čistota a dobře vybavený pokoj. Personál velmi vstřícný, ochotný, nadstandardně nám vyšel vstříc. Celkově mohu velmi doporučit, příjemné prostředí, parkování bez problému, vše v nejlepším pořádku. Pokrmy v restauraci hotelu vynikající, příjemná atmosféra a ochota, vhodné i pro ubytování s malými dětmi. Okolí vynikající na výlety, vhodné pro relax i sport.

 • Jindřich Kitka

  Se službami jsme byli spokojeni,jídlo v restauraci bylo výborné,kuchařka se plně přizpůsobovala požadavkům hostů.Ubytování odpovídalo cenové úrovni.
velikonoce-wellness-pobyt