Westernové městečko Šiklův Mlýn

Westernové městečko Šiklův Mlýn

Nedaleko obce Zvole u Bystřice nad Pernštejnem se nachází velký přírodní park Westernového městečka Šiklův Mlýn. Návštěvníci se rázem ocitnou v Americe konce 19. století. Ke shlédnutí jsou stavby, postavené podle původních vzorů. Najdete zde velký Saloon, kavárny a herny, městské lázně, kostelík se hřbitovem, úřad šerifa i s vězením a muzeum železnice „UNION PACIFIC“ se svým nádražím. Pravidelně se zde koná velká westernová show s ukázkami jízdy na koni, včetně filmových, kaskadérských a pyrotechnických efektů, scének z pravého westernu, ukázek rýžování zlata, jízdy na elektrickém býkovi, soutěží a mnoho dalších zajímavostí.

Zajímavé odkazy:
www.western.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Podle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné objekty.
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (4)

 • Náhera - skvělý program, pohostinnost, věnují se vám od rána do večera. Doporučuji firmám i rodinám s dětmi, nudit se nebudete, protože nebudete mít čas! :-)nnKdo má v krvi kousek dobrodruha, může tady rýžovat zlato, naučí se házet lasem, práskat bičem, osedlat elektrického býka, poklábosit v Baru U hrobníka, vyzkoušet dobové kostýmy, střílet ze vzduchovky, z luku i kuše, zajezdit si na koni a mnoho, mnoho dalších atrakcí. Jak říkám já - kdy nebyl na Šiklově mlýně, ten jako by nebyl :-) A já už tam byla dvakrát...
  Anonym
 • Bezvadné místo pro děti.
  Anonym
 • Na týden rozhodně nedoporučuji. Ubytování v tříhvěz. hotelu neodpovídá, strava nic moc. A program v městečku je stále stejný. Pro děti pěkné, ale pro dospělé opravdu nuda. Nedoporučuji dovolenou.
  Anonym
Celkem záznamů: 18
2 3 4 5 6

Zeptat se návštěvníků

 • je to tam hesky ja uš sem tam bila13. 10. 2008
  nikola kališova
 • Dobrý den,
  Ráda bych vám ještě poskytlá adresu na neoficialní stránky WMŠM.
  www.sikluv-mlyn.estranky.cz13. 09. 2008
  mari
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni