Svatý Hostýn - Hodnocení

Všechny kategorie > Krajina > Přírodní zajímavosti

Svatý Hostýn - Hodnocení

Zpět na Svatý Hostýn
8x
2x
2x
0x
2x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 75%

 • Anonym

  good

 • Anonym

  5rnrnrn

 • Anonym

  Poutní místo Svatý Hostýn se skládá z několika významných objektů. Nejvýznamnější objekt je bazilika Nanebevzetí Panny Marie, jejíž základní kámen byl položen v roce 1721. Mezi další významné církevní objekty patří Sarkandrova kaple, Jurkovičova křížová cesta (velmi hezké a moderní zobrazení křížové cesty umístěné v přírodě), Hřbitov...Dalším turisticky oblíbeným cílem na Hostýně je Rozhlena a v její blízkosti i větrná elektrárna. Pokud se tedy vydáte na tohle krásné místo doporučuji po stezce z Bystřice pod Hostýnem.

 • Anonym

  Pěkný výlet, pokud budete v blízkosti, určitě si najděte čas. Z Hostýna je pěkný výhled na Bystřici pod Hostýnem, dá se tu občerstvit za rozumné peníze, můžete pokračovat po mnoha turistických stezkách k dalším cílům. Vhodné i pro cykloturistiku. Pokud nechcete šplhat do poměrně prudkého kopce z Bystřice, zaparkujte ve městě a svezte se autobusem. Pozor na taxikáře, nabízejí docela drahé svezení a jsou někdy dost vlezlí a pokud neseženou mezi turisty čekajícími na zastávce zákazníka, tak bývají i nepříjemní.nAle samotný Hostýn a okolí doporučuji.

 • Krásné,pro mě dojemné místo.Turistika jak má být.

 • Z Bystřice pod Hostýnem procházka až na svatý Hostýn. Přenádherný celodenní výlet. Pro náročnější turisty je zde i možnost chůze do Rajnochovic, či na Tesák a Troják:o)))
Dárkové poukazy Spa.cz