Ostrožská jezera - koupaliště Kámen

Ostrožská jezera - koupaliště Kámen

Přírodní koupaliště v Ostrožské Nové Vsi je ideálním místem pro odpočinek u vody. I přes to, že koupaliště je přírodní, je voda neustále čistá a kvalitní díky přírodnímu "podkladu" koupaliště, který funguje jako přírodní filtr. Pro děti je zde připravena velká skluzavka. Pro aktivní odpočinek můžete využít volejbalového hřiště. Odpočinkové plochy jsou travnaté, kamenité či písčitá pláž. Dále je zde velké parkoviště, kabinky pro převlekání a vnitřní a venkovní sprchy.

Koupaliště je součástí areálu Ostrožských jezer, která vznikla zatopením štěrkopískových lomů. Ostrožská jezera jsou také významná z hlediska ochrany přírody. Jsou důležitým hnízdištěm a tahovou zastávkou vodních a mokřadních ptáků, jako je kormorán velký, husa velká, potápka roháč nebo moudivláček lužní.

Otevírací doba
9:00 - 19:00 (dle počasí)

Vstupné
Dospělí - 25 Kč
Děti do 15 let - 15 Kč

Zajímavé odkazy:
Jděte na jistotu a vyberte si s Restu.cz nejoblíbenější restaurace v Ostrožská Nová Ves. Svůj stůl si můžete rezervovat online.
www.koupalisteonv.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Podle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné objekty.
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (1)

 • spokojenost, krásné koupání
  Anonym
 • Maximální spokojenost. A jak se říká,sto lidí,sto chutí. Jezdíme na Albatros uz 30 let a nikdy jsem nebyla spokojená,jako teď. Všem doporučuji.
  Anonym
 • Parkovne i o vikendu zdarma
  Anonym
Celkem záznamů: 16
1 2 3 4 5

Zeptat se návštěvníků

 • dobrý den,zajímalo by mě,proč jste nebyla spokojena s koupalištěm. v létě se tam chystám na dovolenou. Díky za odpověď 6. 11. 2008
  Martina
 • Chcete se na něco rychle zeptat? Vyplňte formulář o kousek dolů a odešlete. Váš vzkaz nám přijde jako e-mail, na který budeme okamžitě reagovat. Stejně tak nás zajímají vaše názory na zlepšení, zkušenosti z koupaliště, výtky i pochvaly. Děkujeme...
  Je to14. 07. 2008
  Jana
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni
Dárkové poukazy