Ostrožská jezera - koupaliště Kámen - Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
14. 07. 2008Chcete se na něco rychle zeptat? Vyplňte formulář o kousek dolů a odešlete. Váš vzkaz nám přijde jako e-mail, na který budeme okamžitě reagovat. Stejně tak nás zajímají vaše názory na zlepšení, zkušenosti z koupaliště, výtky i pochvaly. Děkujeme... Je to
Reagovat
Jana
6. 11. 2008dobrý den,zajímalo by mě,proč jste nebyla spokojena s koupalištěm. v létě se tam chystám na dovolenou. Díky za odpověď
Reagovat
Martina