Villa Rozárka ubytování Staré Město

Fotografie uživatelů (22)

Villa Rozárka Villa Rozárka Villa Rozárka zobrazit všechny fotografie

Villa Rozárka

Sportovní 1201, 68603 Staré Město

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-villa-rozarka@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Villa Rozárka ***+

Zvláštností je barevná originalita všech pokojů - můžete si vybrat, zda se u nás ubytujete ve žlutém, červeném, oranžovém, modrém, zeleném, bílém, jarním, letním, podzimním, zimním, jahodovém, kiwi nebo višňovém pokoji. V letních měsících lze díky klidné poloze penzionu posedět na kryté terase obklopené zahradou a zásobené chlazenými nápoji, celoročně pak funguje útulný vinný sklípek s bohatou nabídkou moravského i jiného vína a cafebar s alko i nealko nápoji. K zakoupení nabízíme regionální mapy a průvodce. Jsme připraveni i na cykloturisty, kterým nabízíme jak půjčovnu kol, tak i servisní zázemí pro jejich vlastní kola. Sportovci mohou navštívit blízké tenisové a volejbalové kurty, aquacentrum či koupaliště. Všem hostům rovněž nabízíme možnost připojení k internetu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Villa Rozárka

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha/vana + WC), televizí se satelitním příjmem, rychlovarnou konvicí, radiobudíkem, lednicí, klimatizací a vysoušečem vlasů V pěti pokojích (žlutý, letní, podzimní, jarní a zimní) je k dispozici rovněž malá kuchyňka (hrnce, nadobí, příbory, varná deska, mikrovlnná trouba)

Gastronomie - Villa Rozárka

snídaně, cattering, vinný sklípek, cafebar nejbližsí restaurace je vzdálena cca 200 - 300 m

Okolí - Villa Rozárka

Penzion se nachází v klidné části Starého Města, hned vedle cyklostezky směřující na Velehrad. V okolí je spousta sportovních, kulturních a dalších možností, ze kterých si vybere opravdu každý ;-)

Dostupnost - Villa Rozárka

Pezion leží cca 200 m od hlavní Brněnské ulice protínající Staré Město. Ve směru od Brna odbočte ve Starém Městě těsně za potokem Salaška doleva (kolem základní školy ulicí Sportovní) a pokračujte asi 200 m pořád rovně. Ubytováváme od 14.00 do 21.00 hod, pozdější příjezd je nutno nahlásit současně s rezervací. Do Starého Města je velmi dobré i vlakové a autobusové spojení ;-)

Další informace

Poskytujeme zázemí pro menší firemní akce, prezentace, školení, oslavy, svatební hostiny (max. 30 lidí). Náš caffébar je vybaven dataprojektorem. Pro svatebčany jsme schopni zajistit odvoz na místo konání obřadu a v případě zájmu o konání obřadu nebo pouze hostiny v prostorách penzionu jsme schopnizajistit i cattering, květinovou výzdobu atd.

Máte-li zájem o další ubytování Staré Město, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Villa Rozárka

Sportovní 1201,Staré Město 68603

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-villa-rozarka@hotel.cz

Villa Rozárka - galerie

Villa Rozárka - Hodnocení

11x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

  • Ing. Pavel Petrov

    Perfektný personál,výborné ubytovanie,čistota a všeobecná ústretovosť na dotazy a ochota...

  • jitka

    Vila Rozarka byla moc pekna, cista, pokoje opravdu odpovidaji popisu. Cena odpovida kvalite. Jedine co nam nevyhovovalo je brzka snidane, ktera koncila uz v 9 hodin, coz je, pokud jste na dovolene, opravdu hodne brzo

  • Vojta Trebatický

    Tento Penzion je velice útulný,milé a hezké pokoje s veškerým vybavením v hezkém prostŕedí.Taky majitelka je velice milá a ochotná paní,která ráda poradí a pomuže a dá se s ní dobŕe domluvit.Je tam i dostatek místa na parkování a dostatek klidu.