WELLNESS HOTEL SYNOT*** ubytování Staré Město

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > WELLNESS HOTEL SYNOT***

Fotografie uživatelů (61)

WELLNESS HOTEL SYNOT*** WELLNESS HOTEL SYNOT*** WELLNESS HOTEL SYNOT*** zobrazit všechny fotografie

WELLNESS HOTEL SYNOT***

Nad Hřištěm 1891, 68603 Staré Město

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: synot@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

WELLNESS HOTEL SYNOT*** ***

Hotel má celkovou kapacitu 60 lůžek a je vyhledáván sportovními kolektivy za účelem soustředění, kde mohou využít sportoviště v samém sousectví hotelu. Dále umělci, kteří mají na Moravě své koncerty a rodiny pro pobytové balíčky, kde nabízíme neomezené využití hotelového wellness centra a sportovní, klasické a originál Thajské masáže. Pro firmy nabízíme místnost za účelem školení s využití dataprojektoru apod.

Zaslat poptávku

Pokoje - WELLNESS HOTEL SYNOT***

V hotelu se nachází 19 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky, 3 dvoulůžkové pokoje a 4 apartmány s možností dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, Led TV, WC, a fén. Část pokojů je vybaveno klimatizací. Příjem WiFi je samozřejmostí.

Gastronomie - WELLNESS HOTEL SYNOT***

Hotel má vlastní restauraci, kde nabízí moderní špičkovou gastronomii.

Okolí - WELLNESS HOTEL SYNOT***

Hotel se nachází v klidné části města v těsné blízkosti sportoviště prvoligového fotbalového klubu FC Slovácko, kde můžete využít jak fotbalové hřiště, tak i zahrát si tenis na 6-ti venkovních antukových dvorcích nebo petang či plážový volejbal. Nechybí ani hřiště pro naše nejmenší se spoustou prolézaček, skluzavek apod. Wellness Hotel Synot je ve výhodné poloze pro ty, kteří chtějí navštívit Baťův kanál, Archeoskanzen na Modré, Velehradskou Baziliku, Hrad Buchlov, Zámek Buchlovice. V těsné blízkosti hotelu se nachází jedinečná a jediná KOVOZOO v Evropě, Muzeum bonzaí, památník Velké Moravy, stovky kilometrů cyklistických stezek a spoustu dalších zajímavých turistických destinací.

Dostupnost - WELLNESS HOTEL SYNOT***

Cesta k hotelu je výborně značena a dostupná automobilem, který můžete zaparkovat na velkém parkovišti přímo před hotelem a pod dohledem kamer.

Vyberte si nabídky ubytování Staré Město. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

WELLNESS HOTEL SYNOT***

Nad Hřištěm 1891,Staré Město 68603

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: synot@hotel.cz

WELLNESS HOTEL SYNOT*** - galerie

WELLNESS HOTEL SYNOT*** - Hodnocení

47x
17x
3x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

  • Miroslav Jančále

    Personál na jedničku-příjemné jednání ochota a vstřícnost.Služby taktéž vynikající -v ceně krytý bazen,wellness do 23:00hod. Cena za ubytování je více než dobrá.Pobyt jsme si s rodinou o jednu noc prodloužili.Vřele všem doporučuji.