Hotel Mesit ubytování Horní Bečva

Fotografie uživatelů (20)

Hotel Mesit Hotel Mesit Hotel Mesit zobrazit všechny fotografie

Hotel Mesit

Horní Bečva 316, 75657 Horní Bečva

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: mesit@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Mesit ***

Hotel Mesit s celoročním provozem je situován v malebném prostředí Beskyd na Horní Bečvě v blízkosti místní přehrady. Poloha hotelu v klidném a přátelském prostředí nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci. Hotel je svým vybavením vhodný jak pro letní i zimní rekreaci, tak pro sportovní a vzdělávací kurzy, společenské a rodinné oslavy a kongresovou turistiku.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Mesit

Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, televizorem se satelitním příjmem, wi-fi připojením k internetu zdarma, koupelnou s vanou (jednolůžkové pokoje sprchovým koutem) a sociálním zařízením

Gastronomie - Hotel Mesit

Vaříme denně od 10:00 do 21:30. Hosté mají možnost stravovat se individuálně - denní výběr menu a bohatý výběr z jídelního lístku nebo formou polopenze či plné penze. Hotelová restaurace je určena jako hlavní stravovací zařízení hotelu. Snídaně se podávají formou bufetu. Během celého dne si zde hosté mohou vybrat různé druhy pokrmů a nápojů z bohatého jídelního a nápojového lístku. Snack bar můžete navštívit od 10.00-22.00.hodin. Nabízíme tři druhy čepovaného piva, míchané nápoje, širokou nabídku alko i nealko nápojů, podáváme zde taktéž jídla a zmrzlinové poháry.

Ubytování Horní Bečva – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Mesit

Horní Bečva 316,Horní Bečva 75657

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: mesit@hotel.cz

Hotel Mesit - galerie

Hotel Mesit - Hodnocení

42x
11x
2x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Radim Sudolský

  Výborná kuchyně. Příjemná a ochotná obsluha.

 • Jiří Lorenc

  Ubytovali nás hned po příjezdu, i když do času který uvádějí jako ubytovací chybělo ještě několik hodin.

 • Anonym

  Chybí posilovna a bazének pro mensí děti.

 • Lenka Škarpová

  Výborná dovolená, skvělý personál, dobré vyžití pro děti. Od nás za jedna. Určitě někdy ještě navštívíme a budeme doporučovat.

 • Eva Šternová

  Hotel po všech stránkách splňoval očekávání českého turisty v tříhvězdičkovém hotelu (na rozdíl od cizinců nás nepřekvapuje jednovrstvý toaletní papír, ramínka co dům dal a chybějící závěs u vany). Snad jako připomínky jen drobnosti: švédský snídaňový stůl obsahoval zeleninu jen někdy; nevyhovující software výtahu neumožňoval přivolání zvenku za jízdy - takže bylo třeba čekat - ale turista o dovolené má čas, když majitelům zbytečně vyhozené peníze za elektřinu nevadí.

 • Jan Holub

  Výborná minutková kuchyně,příjemný personál vše dobré,snad jen výhrada k nestejné teplotě vody v bazénu,každý den měla jinou teplotu.

 • Maria Kozáková

  Byly jsme velice spokojeny. Příjemné je po turistice plavání v bazénu a možnost masáže.

 • -

  opravdu nemám co vytknout,byla jsem absolutně spokojena

 • Josef Bayer

  Tento hotel splňuje to co nabízí. Měli jsme komfort jediných hostů v daném období a přesto o nás bylo vzorně postaráno! Očekávali jsme v tuto dobu jen provizorní podmínky, ale dostali jsme maximum. Děkujeme. J.+L.Bayerovi

 • Miroslav Havlík

  Byl jsem s kvalitou a ubytováním velmi spokojen.

Celkem záznamů: 21
1 2 3