Naučná stezka Radegast

Všechny kategorie > Krajina > Naučné stezky

Naučná stezka Radegast

Naučná stezka začíná na Pustevnách (o 200 m výše než NS Čertům mlýn) a vede po hřebeni Radhoště až ke kapli sv. Cyrila a Metoděje odkud se vrací na Pustevny. Cestou zpět odbočuje za hotelem Radegast dolů po zelené značce na vrstevnicovou cestu, která se v posledním úseku vrací na radhošťský hřeben a závěrečný asi 500m dlouhý úsek vede opět po něm. Naučná stezka má celkem 10 zastavení na cca 9 kilometrech, což představuje 2-3 hodinovou procházku mírně zvlněným terénem.

Zajímavé odkazy:
Chcete si vyrazit do restaurace v Prostřední Bečva na dobrý oběd nebo večeři a nevíte kam? S Restu.cz máte po starostech.
www.roznov.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (2)

  • příjemný výlet
    Anonym
  • Skvělé místo. Doporučuji vyzkoušet lanovou dráhu z Trojanovic na Pustevny, pak se projít po hřebeni Radhoště.Nazpět do Trojanovic nemusíte opět lanovkou, ale dostanete se tam i po turistické cestě. Skvělý pěší výlet i pro děti předškolního věku.
    Anonym
  • Parádní procházka pro všechny věkové (a jiné) kategorie ;-)rnChodíme tam pro-formu minimálně 1x ročně s pejskama a příští rok (možná ještě letos) se tam určitě vypravíme s naší novorozenou dcerkou Zuzankou :-)
    Anonym
Celkem záznamů: 8
1 2 3
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni