Penzion Stella ubytování Luhačovice

Fotografie uživatelů (9)

Penzion Stella Penzion Stella Penzion Stella zobrazit všechny fotografie

Penzion Stella

Solné 1010, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Stella ****

Penzion nabízí ubytování v rodinné a klidné atmosféře s kapacitou 22 pokojů (44 lůžek).Nabízíme: - rodinnou atmosféru - bezbariérové pokoje - garáže - konferenční místnost - po domluvě možnost ubytování s vašim domácím mazlíčkem - zapůjčení dětské postýlky - posilovna - masážní salon - půjčovna bicyklů - pingpong

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Stella

Rodinný penzion nabízí vysoký standard ubytování ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a rodinných studiích. Pokoje penzionu jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo se sprchovým koutem a WC. Ve všech pokojích jsou televizory se satelitním příjmem, lednice, v některých je telefon. Většina pokojů má vlastní terasu. Pokoje v přízemí jsou bezbariérové. Ubytovací kapacita: 18 pokojů - 36 lůžek

Gastronomie - Penzion Stella

Snídani si lze vybrat ze snídaňového lístku ( 10 druhů jídla ). Snídaně stojí 75,- Kč.

Okolí - Penzion Stella

Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně s více než třistaletou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, cukrovky a pohybového aparátu. Proslulé jsou bohatými přírodními léčivými prameny, krásnou přírodou a unikátní architekturou lázeňských domů.

Dostupnost - Penzion Stella

Jak se k nám dostanete: Příjezd od Uherského Brodu: Po hlavní silnici se dostanete k druhému kruhovému objezdu (s fontánkou), na kterém odbočíte první výjezd vpravo, pojedete rovně po ulici Solné a asi 200m po pravé straně se nachází Penzion Stella. Příjezd od Zlína: Po hlavní silnici se dostanete ke kruhovému objezdu (s fontánkou), na kterém odbočíte druhý výjezd vpravo, pojedete rovně po ulici Solné a asi 200m po pravé straně se nachází Penzion Stella.

Ubytování Luhačovice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Stella

Solné 1010,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-stella@hotel.cz

Penzion Stella - galerie

Penzion Stella - Hodnocení

52x
6x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Lucie Janišová

  Byli jsme nadmíru spokojení! Líbilo se nám útulné čisté prostředí penzionu, krásný výhled na Luhačovice a velmi milá obsluha! Tento penzion velmi doporučujeme a rádi se sem vrátíme - za vzpomínkou na svatební noc:-)

 • Lenka Kahounová

  ok

 • Vítězslav Forman

  Klidná lokalita, při tom blizko centra, vstřícný personál, dobrá dostupnost a parkování, taktéž dobrá úroveň jídla. Byl jsem příjemně překvapen a spokojen.

 • jan krušina

  Malý útulný rodinný hotel v naprostém centru v tiché ulici
Dárkové poukazy