Wellness hotel Rezidence Ambra ubytování Luhačovice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness hotel Rezidence Ambra

Fotografie uživatelů (29)

Wellness hotel Rezidence Ambra Wellness hotel Rezidence Ambra Wellness hotel Rezidence Ambra zobrazit všechny fotografie

Wellness hotel Rezidence Ambra

Solné 1055, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness hotel Rezidence Ambra ****

Wellness hotel Ambra **** se nachází v těsné blízkosti lesa, ve velmi příjemném a tichém prostředí lázeňského města. Hotel nabízí moderní ubytování, kvalitní stravovací služby a pro Vaší relaxaci, wellness centrum - Centrum vitality. Ubytovací kapacita - 116 základních lůžek. Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, dvoulůžkové apartmány s možností až 3 přistýlek, bezbariérový apartmán Na pokojích standardně nechybí koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, rozhlasový přijímač, připojení k internetu, telefon, minibar, zabudovaný fén, nebo dokonce bezpečnostní schránka. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness hotel Rezidence Ambra

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem (apartmány s vanou), WC, balkony (kromě 5. etáže), TV,připojením k internetu, telefonem, minibarem, zabudovaným fénem a bezpečnostní schránkou.

Gastronomie - Wellness hotel Rezidence Ambra

Naše restaurace disponuje kapacitou 100 míst, lobby barem a letní terasu s celodenním provozem.

Stravování je možné formou polopenze: snídaně i večeře formou rautu, nabídka zeleninových a ovocných salátů k hlavnímu jídlu, nebo na přání plná penze.

Respektování dietetických opatření - diabetická, bezlepková, vegetariánská strava

k dispozici je trvale nutriční terapeut pro konzultace týkající se stravovacích návyků, doporučení vhodné stravy či pitné kúry široký výběr jídel z jídelního lístku pro Vás měníme čtyřikrát ročně jídelní lístek pro vás sestavil šéfkuchař František Rak     Mimo hotelovou restauraci mohou hosté navštívit i přilehlý areál U Solného prameneNabídka jídel je zde jiná a především jsou zde k ochutnání výborné domácí dezerty naší paní cukrářky.  

Okolí - Wellness hotel Rezidence Ambra

Hotel je umístěn v klidném prostředí u lesa, od centra lázeňského městečka asi 450 m. Oblibu u klientů si získal klidem, pohodou a přátelskou atmosférou.

Dostupnost - Wellness hotel Rezidence Ambra

Osobní automobil: možnost parkování, event. placené garážové stání ( 50,- Kč/noc ) - příjezd ze směru od Brna, Uherské Hradiště – Uherský Brod – dále do centra Luhačovic na kruhový objezd, tam se řídit směrem Palace, I. dětská léčebna a jet stále rovně do kopce nahoru až k hotelu - příjezd ze směru od Zlína, Vsetína, Vizovic – projíždět Luhačovicemi do centra na kruhový objezd – dále směr Palace, I. dětská léčebna – stále nahoru, již nikde neodbočovat

Autobusové linky: příjezd na autobusové nádraží do Luhačovic nebo na zastávku U Pošty. Od nádraží doporučujeme použít taxi.

Vlakové spojení: příjezd na vlakové nádraží do Luhačovic, odtud doporučujeme použít taxi. Kontakty na místní taxi služby Vám rádi sdělí pracovníci recepce.

Další informace

Nezbytným doplňkem a naší chloubou je vnitřní hotelový bazén s protiproudy 13 x 7,5 m a whirlpoolem. Moderní balneoprovoz Centrum vitality nabízí širokou škálu léčebných a velmi vyhledávaných wellness procedur.

Hotel Ambra má také vhodné podmínky pro pořádání vzdělávacích kurzů, prezentací či porad. Nabízí možnost pronájmu prostor pro menší a střední akce včetně jejich kompletního zajištění technikou a službami. Pracovní část lze doplnit relaxací v Centru vitality.

Místnosti k jednání:

Zrcadlový sál - kapacita při divadelním uspořádání max. 70 míst, při stolové úpravě do písmene "U" max. 50 míst; prosotry vhodné pro sportovní aktivity ( aerobik, jóga, pilates )

Salonek za restaurací ( klimatizace ) - kapacita při divadelním uspořádání max. 50 míst, při stolové úpravě do písmene "U" max. 30 míst

Salonek s krbem ( klimatizace ) - kapacita při divadelním uspořádání max. 50 míst, při stolové úpravě do písmene "U" max. 30 míst Restaurace ( klimatizace ) - kapacita při divadelním uspořádání max. 85 míst, při stolové úpravě 70 míst

V ubytovací části hotelu Ambra jsou k dispozici: - dětský koutek - herna pro menší děti - kulečník, elektronické šipky, stolní fotbal, stolní tenis - možnost zapůjčení tradičních společenských her ( karty, pexesa, kostky, soubor her ) - možnost zapůjčení horských kol - možnost zapůjčení nordic walking holí

Vyberte si nabídky ubytování Luhačovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Wellness hotel Rezidence Ambra

Solné 1055,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Wellness hotel Rezidence Ambra - galerie

Wellness hotel Rezidence Ambra - Hodnocení

334x
22x
0x
1x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Miroslava Vašíčková

  Pobyt v hotelu Ambra byl velice příjemný, personál profesionální, zejména lázeňské služby perfektní. Jídlo dobré. Snídaňová káva hrůza, neodpovídá 4* standardu.

 • Marcel Brejcha

  Hotel je nový a poskytuje svým vybavením dostatečný komfort. Výborný bazén. Krásné okolí.Vzhledem ke kvalitě hotelu bych očekával vstřícnější personál.

 • Dagmar Sedláčková

  po všech stránkách vynikající

 • František Bolech

  Prostě SUPER. Není co vytknout. Rád se do hotelu Rezidence Ambra znovu podívám. Děkuji *****

 • Petra

  Celková vysoká spokojenost s hotelem, vybavením, službami i personálem. Velice příjemný pobyt.

 • ing.Marie Abrahamová

  Ve Vaše zařízení jsme ! Abrahamovi

 • Jiří Ondřík

  Velmi spokojeni

 • Anonym

  I přes výtky k některým výpadkům profesionality u pracovníků balnea centra - heslo nechte se hýčkat profesionály kapku v tomto směru pokulhávalo - se do Hotelu Ambra jistě opět vrátíme, jelikož předchozí pobyty nebyly těmito negativy dotčeny.

 • Ivan Kudlička

  Pouze uvádím malou připomínku - v 5 poschodí hotelu je umístěna tělocvična, kde nejsou plně funkční stroje na cvičení.

 • Anonym

  Se čtyřdenním pobytem jsem byla nad míru spokojena, splnilo mé očekávání.

Celkem záznamů: 210
1 2 3 4 5