VILLA SLOVENSKÁ ubytování Zlín

Fotografie uživatelů (11)

VILLA SLOVENSKÁ VILLA SLOVENSKÁ VILLA SLOVENSKÁ zobrazit všechny fotografie

VILLA SLOVENSKÁ

Slovenská 3659, 76001 Zlín

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: villaslovenska@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

VILLA SLOVENSKÁ ***

Penzion - Vila Slovenská kategorie Hotel Garni*** se nachází v centru Zlína uprostřed rozsáhlé zahrady s parkovou úpravou. Nedílnou součástí je uzavřené privátní parkování pro všechny ubytované hosty. Pouhých několik minut chůze vzdálené zlínské náměstí nabízí celou řadu restaurací, značkových obchodů, kino, divadlo a hudební kluby. Svými službami a luxusní polohou uspokojí penzion Villa Slovenská i ty nejnáročnější klienty. V dosahu je rovněž široká nabídka sportovních a relaxačních center včetně krytých bazénů, sportovních a tenisových hal, squash kurtů a bowlingů.

Zaslat poptávku

Pokoje - VILLA SLOVENSKÁ

Ubytování s nádechem luxusu. Vše je navrženo pro Vaše pohodlí. K dispozici je 15 stylových pokojů s vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, internet připojením, rádio budíkem, sat/tv a možností minibaru.

Gastronomie - VILLA SLOVENSKÁ

Vychutnejte si bohatou nabídku snídaňového menu nebo si dopřejte výbornou večeři a la carte v některých z proslulých restaurací našeho města. Penzion Villa Slovenská poskytuje gastronomické služby kategorie hotel garni. Na objednávku Vám ale rádi poskytneme kompletní gastronomický servis výběrem z menu, bufetem nebo slavnostním rautem. Naše útulná restaurace a salonek jsou ideálním místem pro významná setkání, školení, soukromé recepce, rauty i svatební a rodinné hostiny. Náš zkušený personál obstarávající všechny cateringové služby, Vám ochotně pomůže při organizaci slavnostních večeří, svateb a jiných vyjímečných a slavnostních příležitostí.

Okolí - VILLA SLOVENSKÁ

Kultura a sport Muzeum jihovýchodní Moravy www.muzeum.zlin.cz Zámek Zlín Hrad Malenovice Muzeum obuvi www.muzeum.zlin.cz Městské divadlo www.divadlo.zlin.cz Hvězdárna Zlín www.zas.cz Aktivní odpočinek Zoo a zámek Lešná Zoo a zámek Lešná,otevřeno po celý rok. Zoo Zlín patří k nejkrásnějším místům celé Moravy. Dnešní areál tvoří zámecký park,který sny o pohodě a harmonii mění ve skutečnost. www.zoolesna.cz Lázně Zlín,STEZA Hokej HC Hamé Tenisový areál Vršava Squash Golf sport Club Ranč Všemina

Dostupnost - VILLA SLOVENSKÁ

Autobusová zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Naše útulná restaurace a klimatizovaný salonek jsou ideálním místem pro obchodní setkání, porady, školení a jiné významné firemní události. Nabízíme nejen pronájem atraktivních prostor, ale hlavně kompletní servis zahrnující plátno, flipchart, zpětný projektor, data projektor, TV / video / DVD set, internet připojení a širokou nabídku cateringových služeb po celou dobu firemní akce.

Ubytování Zlín – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

VILLA SLOVENSKÁ

Slovenská 3659,Zlín 76001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: villaslovenska@hotel.cz

VILLA SLOVENSKÁ - galerie

VILLA SLOVENSKÁ - Hodnocení

18x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Eva Mücková

  Byla jsem naprosto spokojena s přístupem a ochotou personálu, s ubytováním, se snídaní.

 • Bohumil Král

  S pobytem jsme byli spokojeni. Kvalita počasí není v možnostech jinak příjemného a vstřícného personálu.

 • Vladimír Kaplan

  Moje osobní veřejné i soukromé hodnocení je na jedničku, pouze bych doporučoval rozšířit TV nabídku na celý satelitní program (a případně by stálo za úvahu se již zamyslet nad instalací ploché TV na pokojích (alespoň na č. 2 je k dispozici stále ještě pouze malá vypouklá TV). Jinak vše bez sebemenších připomínek.

 • Mária Tomeková

  Veľmi milé prijatie a kvalitné poskytnutie služieb. Klienti zo Slovenska.

 • Marie Bílková

  Klidné, příjemné místo s neobyčejně ochotnými lidmi.

 • Anonym

  Pension byl pěkný,čistý, velmi milá a ochotná paní recepční,celkově jsme byli spokojeni. Doporučuji

 • Patrik Hein

  Vše v naprostém pořádku