Přihlášení
|
Zaregistrovat
Vyhledávání:
zpět na fórum
Chrášťany
Jsem z Chrášťan a jediny co o nich muzu rict je že je to takovej pidi zapadákov:)...je tu hrozná nuda a jediný co tu máme je krámek a hospoda...:(...a kravín
Přidat další komentář:
Titulek:
Zprava:
Napiště prosím číslo dvacet:
Diskuze