Chrášťany

Jsem z Chrášťan a jediny co o nich muzu rict je že je to takovej pidi zapadákov:)...je tu hrozná nuda a jediný co tu máme je krámek a hospoda...:(...a kravín

Přidat další komentář:

Diskuze