Chrášťany - Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Chrášťany
21. 05. 2008Jsem z Chrášťan a jediny co o nich muzu rict je že je to takovej pidi zapadákov:)...je tu hrozná nuda a jediný co tu máme je krámek a hospoda...:(...a kravín
Reagovat
=o)
Jsem z Chrášťan a jediny co o nich muzu rict je že je to takovej pidi zapadákov:)...je tu hrozná nuda a jediný co tu máme je krámek a hospoda...:(...a kravín
Reagovat