Chrášťany - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Chrášťany

    21. 05. 2008

    Jsem z Chrášťan a jediny co o nich muzu rict je že je to takovej pidi zapadákov:)...je tu hrozná nuda a jediný co tu máme je krámek a hospoda...:(...a kravín

    Reagovat
    =o)