Přihlášení
|
Zaregistrovat
Vyhledávání:
zpět na fórum
krasa
asi pred mesiacom som prechadzal cez tuto dedinu,uz len nazov ma zaujal kras no krasa tie hory,luky na proste krasne treba sa tam ist pozriet
Přidat další komentář:
Titulek:
Zprava:
Napiště prosím číslo dvacet:
Diskuze