Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
krasa
11. 06. 2008asi pred mesiacom som prechadzal cez tuto dedinu,uz len nazov ma zaujal kras no krasa tie hory,luky na proste krasne treba sa tam ist pozriet
Reagovat
jan Pekný výhľad
25. 08. 2008je na Levočské vrchy,Čergovské pohorie,Šarišskú vrchovinu.To všetko od kaplnky sv. Vendelína (10 min. na kopec od kostola sv. Martina)
Reagovat
Jančo spoko
21. 01. 2009wpoohodke dedinka...siel som sa lyzowat na litmanovu..siel som cez KL..a krasne zasnezeno bolo fakt..good pohlad bol...dakedy wlete sa zastawim na biku.....pozeram ze sa tu rozwija aj paraglajding..atiez tu boli aj majstrovstva slowenska...drzim palce na
Reagovat
ANDREJ