Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • krasa

    11. 06. 2008

    asi pred mesiacom som prechadzal cez tuto dedinu,uz len nazov ma zaujal kras no krasa tie hory,luky na proste krasne treba sa tam ist pozriet

    Reagovat
    jan
    • Pekný výhľad

      25. 08. 2008

      je na Levočské vrchy,Čergovské pohorie,Šarišskú vrchovinu.To všetko od kaplnky sv. Vendelína (10 min. na kopec od kostola sv. Martina)

      Reagovat
      Jančo
      • spoko

        21. 01. 2009

        wpoohodke dedinka...siel som sa lyzowat na litmanovu..siel som cez KL..a krasne zasnezeno bolo fakt..good pohlad bol...dakedy wlete sa zastawim na biku.....pozeram ze sa tu rozwija aj paraglajding..atiez tu boli aj majstrovstva slowenska...drzim palce na

        Reagovat
        ANDREJ