spoko

wpoohodke dedinka...siel som sa lyzowat na litmanovu..siel som cez KL..a krasne zasnezeno bolo fakt..good pohlad bol...dakedy wlete sa zastawim na biku.....pozeram ze sa tu rozwija aj paraglajding..atiez tu boli aj majstrovstva slowenska...drzim palce na

Přidat další komentář:

Diskuze