Spokojenost

Koupaliště jsem navštívila v polovině srpna, když byly ty ohromný vedra a bylo to úžasné.Velký bazén - příjemně chladná voda a čistá. Navíc málo lidí. Příjemná obsluha, prostě super den. Jana

Přidat další komentář:

Diskuze