Přihlášení
|
Zaregistrovat
Vyhledávání:
zpět na fórum
Spokojenost
Koupaliště jsem navštívila v polovině srpna, když byly ty ohromný vedra a bylo to úžasné.Velký bazén - příjemně chladná voda a čistá. Navíc málo lidí. Příjemná obsluha, prostě super den. Jana
Přidat další komentář:
Titulek:
Zprava:
Napiště prosím číslo dvacet:
Diskuze