Koupaliště Oáza Vojkovice - Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Ilja Svozil
TOM
TOM
nikinek 



dotaz
3. 06. 2015Kdy letos, tj. 2015, otevíráte koupaliště? Prosil bych pokud možno přesné datum. Děkuji
Reagovat
Spokojenost
28. 08. 2015Koupaliště jsem navštívila v polovině srpna, když byly ty ohromný vedra a bylo to úžasné.Velký bazén - příjemně chladná voda a čistá. Navíc málo lidí. Příjemná obsluha, prostě super den. Jana
Reagovat
Dotaz k: Koupaliště Oáza Vojkovice
22. 07. 2016Dobrý den je koupaliště v provozu? 22.7.2016 děkuji za odpověď
Reagovat- 30. 07. 2018
proč na tak velkém koupališti není k dispozici lavička? Nemůžu ohnout kolena-mám obě kovová-je tedy pro mě "zhroucení se" na zem poměrně složité. Na př. koupaliště Kraví hora má bazény obložené lehátky-zdarma. Proč to nejde jinde?
Reagovat

basket
6. 06. 2023really impressive We are welcome to interact with you at any time basketball stars
Reagovat
