Koupaliště Oáza Vojkovice - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • dotaz

    29. 05. 2008

    Kdy otvíráte koupaliště a ceník vstupného? Děkuji

    Reagovat
    Ilja Svozil
    • 4. 06. 2008

      JSEM VODNI ZIVOCICH

      Reagovat
      TOM
      • 4. 06. 2008

        KDY OTVIRATE???? DIKEC

        Reagovat
        TOM
        • 20. 02. 2009

          kdy otvirate??dk za odpoved

          Reagovat
          nikinek
          • 22. 06. 2010

            Bude tu někdo odpovídat?

            Reagovat
            • dotaz

              10. 07. 2010

              mate už napuštěny velky bazen

              Reagovat
            • 21. 07. 2013

              Můžu si vzít nafukovací lehádko.

              Reagovat
              • dotaz

                8. 07. 2014

                Dobrý den, je letos v provozu koupaliště Oáza Vojkovice?

                Reagovat
                • dotaz

                  3. 06. 2015

                  Kdy letos, tj. 2015, otevíráte koupaliště? Prosil bych pokud možno přesné datum. Děkuji

                  Reagovat
                  • Spokojenost

                    28. 08. 2015

                    Koupaliště jsem navštívila v polovině srpna, když byly ty ohromný vedra a bylo to úžasné.Velký bazén - příjemně chladná voda a čistá. Navíc málo lidí. Příjemná obsluha, prostě super den. Jana

                    Reagovat
                    • Dotaz k: Koupaliště Oáza Vojkovice

                      22. 07. 2016

                      Dobrý den je koupaliště v provozu? 22.7.2016 děkuji za odpověď

                      Reagovat
                      • 30. 07. 2018

                        proč na tak velkém koupališti není k dispozici lavička? Nemůžu ohnout kolena-mám obě kovová-je tedy pro mě "zhroucení se" na zem poměrně složité. Na př. koupaliště Kraví hora má bazény obložené lehátky-zdarma. Proč to nejde jinde?

                        Reagovat