Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Tohle nejsou správný Chotovice!

    7. 06. 2008

    To, co je na této stránce napsané, nepatří k těmhle Chotovicům, ale těm v Libereckém kraji!!!!!!!!

    Reagovat
    Ondrae
    • ,,

      7. 06. 2008

      Mate uz otevreno na koupalisti?????

      Reagovat
      kacka
      • 7. 06. 2008

        pokud vím tak ve všech aquaparcích byli zakázané takovéhle plavky ale nvm.

        Reagovat
        jana
        • pohodový výlet

          8. 06. 2008

          na zámku Jemniště jsem byla již několikrát, je jeden z nejhezčích v celém kraji.Krásný upravený park se zvířaty,vřele doporučuji všem.

          Reagovat
          zdenuna čejchanová
          • Úprava vyhlídky

            8. 06. 2008

            Nová úprava je perfektní, ale na ocelovou plošinu měla být použita stejná barva, jako na zábradlí. Je s podivem, jak se jim to svařování v těchto podmínkách podařilo. Výborné! Chudák Král Bradla !

            Reagovat
            Mgr. Zbyněk Auer
            • 8. 06. 2008

              Do Příšovic jezdíme s přítelem druhým rokem. A jezdit budeme nadále. Je to pohádkové místo. Malebná vesnička s kouzelnou přírodou. Ráno když se rozednívá, probouzí Vás tisíce ptáků svým zpěvem. Lepšího budíka neznám. Je tu čisto a krásné místo k odpočink

              Reagovat
              Dandýna
              • 9. 06. 2008

                je dneska koupaliste otevrene?

                Reagovat
                Luli
                • 9. 06. 2008

                  Také bych ráda věděla, jestli už je koupaliště v plném provozu, taky bychom si šli zaplavat... Prosím pošlete provozní dobu. Děkuji. M.L.

                  Reagovat
                  Markéta Luskačová
                  • 9. 06. 2008

                    je dneska otevřené koupaliště a kolik je tam zhruba lidí ?

                    Reagovat
                    Lussinka
                    • teplota vody

                      9. 06. 2008

                      Po příchodu na koupaliště v Kobylisích info tabule hlásí : Voda 24 C Realita ale je 17 C Už tam nepůjdu.

                      Reagovat
                      bush@
                       <|  102  103  104  105  106  |>