Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Venkovní bazén

    6. 06. 2008

    Dobrý den, venkovní bazény jsou v provozu od 31. května, denně od 9.00 do 21.00.

    Reagovat
    • 6. 06. 2008

      no my tam někdy pojedeme!

      Reagovat
      bk
      • Vaniškovce

        6. 06. 2008

        Nádherně zasazená obec do krajiny. Výhodou je, že leží mimo hlavní silnici. Chybí mi popis z historie.

        Reagovat
        Pavel Vaniš
        • 6. 06. 2008

          Je to krásná procházka s bohatým výhledem,doporučuju ;-)

          Reagovat
          dph3
          • 6. 06. 2008

            nejlepší koupání co znám x),je tam tak kráásně,lepší než nějaké blbé koupaliště kde je hlava na hlavě

            Reagovat
            dph3
            • 6. 06. 2008

              havířovské koupaliště je moc super.jdu tam tuto sobotu. moc se mi líbí ty žluté zlouzačky.

              Reagovat
              noemi
              • 6. 06. 2008

                líbí se mi bardzo

                Reagovat
                arek
                • Pevnost Olomouc

                  6. 06. 2008

                  Vše o olomoucké pevnosti naleznete na stránkách www.pevnostolomouc.wbs.cz

                  Reagovat
                  Tom
                  • finde ich toll

                    7. 06. 2008

                    colle nicht schlecht hoffe für euch das es noch schöner wird mfg kenny vbfa schneeberg

                    Reagovat
                    kenny
                    • 7. 06. 2008

                      chtěl bych se prosímvás zeptat kdy se bude otevírar koupaliště v Hulíně

                      Reagovat
                      Tomáš Lecián
                       <|  101  102  103  104  105  |>