Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Zahájení sezóny

    5. 06. 2008

    S dotazy na aktuální stav se prosím obraťte přímo na provozovatele (tel. 518 633 829)

    Reagovat
    • báb

      5. 06. 2008

      hneva ma ze vo fotkach su neni odfotene niektore deti z dedinyyy. odhote ich a dajte tam!!!! ak poznate mira rábeka tak najme jeho. je to kamos

      Reagovat
      petra vesela
      • báb

        5. 06. 2008

        hneva ma ze vo fotkach su neni odfotene niektre deti z dediny. odfote ich a fotky dajte tam. a hlavne mira rabeka je to kamos. pisem to este raz lebo v predchadzajucom ca stala chiba

        Reagovat
        petra vesela
        • otazka

          5. 06. 2008

          muzu se vas na neco zeptat jestli bude otevreno venku nebo uz je

          Reagovat
          dena
          • paskvil

            5. 06. 2008

            Proč tam necháváte násilně oříznuté fotky? Buď to opravte, nebo odstraňte. Grafek

            Reagovat
            grafek
            • 5. 06. 2008

              celkove nechat Liptál zahálet je velká škoda jelikož je to to nejlepší místečko na světě!

              Reagovat
              pavlína
              • 5. 06. 2008

                Dá se na Brněnské přehradě koupat????

                Reagovat
                kaskader
                • Karlovy Vary

                  5. 06. 2008

                  Byla jsem v Marijánských lázních a Jáchymově.A taky moc děkuju za informace.V Klášterci nad Ohří je skvělý aquapark zajeďte si tam.Nechcete si někdo povídat? :o) Katka L.

                  Reagovat
                  Kateřina Lomnická
                  • Rozhledna Žalý

                    5. 06. 2008

                    Překrásné prostředí, krásný výhled z rozhledny, bezvadné okolí. Zbožňujeme Benecko a Žalý. Vřele doporučujeme.

                    Reagovat
                    Petr Sýkora
                    • Koupání

                      6. 06. 2008

                      Samozřejmě, ke koupání na přehradě jsou nejvhodnější lokality uvedené v popisu. Kvalita vody je podle pondělního měření velmi dobrá, teplota vody je cca 22°C.

                      Reagovat
                       <|  100  101  102  103  104  |>