Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • bolevak

    4. 06. 2008

    je super ted jak ho vycistily

    Reagovat
    Jiří Beneš
    • moje typy

      4. 06. 2008

      Loket je nadherny hrad .vyte o nem neco vic?

      Reagovat
      Krista Solanova
      • 4. 06. 2008

        ráda bych se dozvěděla víc o manikuře v prostoru Lázní. Děkuji

        Reagovat
        petra nováková
        • 4. 06. 2008

          JSEM VODNI ZIVOCICH

          Reagovat
          TOM
          • 4. 06. 2008

            KDY OTVIRATE???? DIKEC

            Reagovat
            TOM
            • Neplatná otevírací doba

              4. 06. 2008

              Tak jsem si chtěl zase po dlouhé době jít zaplavat do krásného bazénu,na netu jsem si zjistlil,kdy jsou hodiny pro veřejnost. Leč,po příchodu do lázní jsem bohužel zjistil,že vyhrazené hodiny uplně jindy. Tak jaký to má smysl dávat na net otevírací dobu,

              Reagovat
              bývalý plavec
              • 4. 06. 2008

                ahojky,neví někdo jaka je ve řesině voda a odkud? díky moc

                Reagovat
                lukas
                • ......

                  4. 06. 2008

                  Tak to je fakt smutný....Na co čekáte až začne pršet a být zima??? Tak to pak rovnou můžete to koupaliště otevřít až v prosinci ne???

                  Reagovat
                  Andy
                  • Manikúra

                    5. 06. 2008

                    S tímto dotazem se prosím obraťte přímo na vedoucího provozu - [email protected] . Turistik.cz není provozovatelem lázní.

                    Reagovat
                    • Hrad Loket

                      5. 06. 2008

                      Dobrý den, více najdete na pruvodce.turistik.cz/hrad-loket.htm

                      Reagovat
                       <|  99  100  101  102  103  |>