Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Jiří Beneš
Krista Solanova
petra nováková
TOM
TOM Neplatná otevírací doba
4. 06. 2008Tak jsem si chtěl zase po dlouhé době jít zaplavat do krásného bazénu,na netu jsem si zjistlil,kdy jsou hodiny pro veřejnost. Leč,po příchodu do lázní jsem bohužel zjistil,že vyhrazené hodiny uplně jindy. Tak jaký to má smysl dávat na net otevírací dobu,
Reagovat
bývalý plavec
lukas ......
4. 06. 2008Tak to je fakt smutný....Na co čekáte až začne pršet a být zima??? Tak to pak rovnou můžete to koupaliště otevřít až v prosinci ne???
Reagovat
Andy Manikúra
5. 06. 2008S tímto dotazem se prosím obraťte přímo na vedoucího provozu - [email protected] . Turistik.cz není provozovatelem lázní.
Reagovat