Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 2. 06. 2008

    Koupaliste poruba Vresina je otevreno skoro uz 14 dni.

    Reagovat
    Evicka
    • 2. 06. 2008

      chtěla jsem se zeptat kolik stojí koupaliště jako vstupné?

      Reagovat
      Nikec
      • hek

        2. 06. 2008

        je to naozaj take sle

        Reagovat
        Sára
        • awoj

          2. 06. 2008

          je to pekna obec pod tatrami vim to lebo vnej bivam

          Reagovat
          helena
          • Otevření

            3. 06. 2008

            Dobrý den, koupaliště v Hulíně je již v provozu.

            Reagovat
            • Sleva pro školy

              3. 06. 2008

              Pro skupiny více než 15 dětí nad 10 let je cena 72 Kč na osobu a den, tzn. 2 týdny za cca 1000 Kč na osobu. Pro děti do 10 let pak cca 700 Kč.

              Reagovat
              • ČAU

                3. 06. 2008

                TAM JE MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD JÁ CHCI AT KE MĚ PŘIŠEL.PROSÍÍÍÍMMMMMMMMM

                Reagovat
                petr
                • koupaliště Ždánice

                  4. 06. 2008

                  Prosím,pošlete mi otevírací dobu koupaliště.Nevím jestli už jste zahájili sezonu.Díky s pozdravem P.M.

                  Reagovat
                  Petra Menšíková
                  • 4. 06. 2008

                    jode to

                    Reagovat
                    denda
                    • Miss Příbramska 2008

                      4. 06. 2008

                      www.misspribramska.cz

                      Reagovat
                      www.misspribramska.cz
                       <|  98  99  100  101  102  |>