Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Naďa
2. 06. 2008kolik stoji vstupny na riviere pro deti??????? v brne pls odepiste.. ahoj tesilo me
Reagovat
domca a lea
jana Avon
2. 06. 2008Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli by bylo možné udělat na vašem kopupališti prezentační akci z Avonem. Jednalo by se o to, že by se rozdávali dárky a katalogy. pokud by byl zájem spojilo by se to i se soutěží. Děkuji za odpověd. S pozdravem Skláda
Reagovat
Skládaná Renata
terka
viki
Martin K rška DOTAZ
2. 06. 2008Uz po 4, kdy se otvira ta vresina? Bylo by slusne odpovedet. Predem dekuji
Reagovat
Lukas
vendula
2. 06. 2008Dobrý den ! Váš hrad Špilberk hned od pohledu z obrázku se mi velice líbí zajímalo by mě velice kde je přesněji váš hrad abych tam o letních prázdninách mohla zajed...Prosila bych o vesnici nebo město, kde hrad Špilberk sídlí...Děkuji za pochopení a bu
Reagovat
Lenka