Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • otvírací doba

    2. 06. 2008

    Kdy otvíráte? Děkuji za odpověď.

    Reagovat
    Naďa
    • 2. 06. 2008

      kolik stoji vstupny na riviere pro deti??????? v brne pls odepiste.. ahoj tesilo me

      Reagovat
      domca a lea
      • koupaliště

        2. 06. 2008

        dobry chtěla bych vědět kdy se otvira koupaliště v Hulíně

        Reagovat
        jana
        • Avon

          2. 06. 2008

          Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli by bylo možné udělat na vašem kopupališti prezentační akci z Avonem. Jednalo by se o to, že by se rozdávali dárky a katalogy. pokud by byl zájem spojilo by se to i se soutěží. Děkuji za odpověd. S pozdravem Skláda

          Reagovat
          Skládaná Renata
          • super

            2. 06. 2008

            je to tamboži

            Reagovat
            terka
            • 2. 06. 2008

              dobrý den mužu se zeptat kdy budue koupaliště otevřeno??

              Reagovat
              viki
              • 2. 06. 2008

                dobry den je nejaka sleva i pro skoly a kolik by to stalo na 2 tydny

                Reagovat
                Martin K rška
                • DOTAZ

                  2. 06. 2008

                  Uz po 4, kdy se otvira ta vresina? Bylo by slusne odpovedet. Predem dekuji

                  Reagovat
                  Lukas
                  • 2. 06. 2008

                    ahojky chtela bych se zeptat jestli je tedka zelene ciste otevrene diky

                    Reagovat
                    vendula
                    • 2. 06. 2008

                      Dobrý den ! Váš hrad Špilberk hned od pohledu z obrázku se mi velice líbí zajímalo by mě velice kde je přesněji váš hrad abych tam o letních prázdninách mohla zajed...Prosila bych o vesnici nebo město, kde hrad Špilberk sídlí...Děkuji za pochopení a bu

                      Reagovat
                      Lenka
                       <|  97  98  99  100  101  |>