Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 1. 06. 2008

    Je tu super lebo tu bývam

    Reagovat
    tomas
    • cas

      1. 06. 2008

      v kolik hodin je jeste malo lidi

      Reagovat
      Marko
      • 1. 06. 2008

        nejdou ty stranky spustit :-(

        Reagovat
        roxy
        • 1. 06. 2008

          Pan majitel zřejmě plánuje otevření.Pondělí má být sanitární den,aspoň tak jsme to dnes vyslyšeli.Vzhledem k jeho chování si u něho určitě nic nedám.

          Reagovat
          Pavel
          • Plavky

            1. 06. 2008

            newíte nekdo zda se může do aquaparku v kraťasových plavkách ? Děkuji

            Reagovat
            Jarda
            • 1. 06. 2008

              od kdy máte otevřeto předem díky

              Reagovat
              Martina
              • 1. 06. 2008

                Dobrý den chtěla sem se zepta zde je možné zamluvit si uvás chatku v autokempu pro 2 až 4 soby v červnu. Prosím i o ceník děkuji předem Krejčová

                Reagovat
                Zdeňka Krejčová
                • Brigáda

                  2. 06. 2008

                  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli na letošni prázdniny nesháníte nějaké brigádníky. Děkuji za odpověď

                  Reagovat
                  Janková
                  • Těšíme se na koupání

                    2. 06. 2008

                    Zdravíme, rádi bychom navštívily Vaší plovárnu, od kdy bude otevřena? Včera jsme se tam vydali a se zklamáním zase odjely. Dík za info.

                    Reagovat
                    Mirča
                    • Jízdní řád, léto 2008

                      2. 06. 2008

                      Mohu Vás požádat o zaslání jízdního řádu na Mladějovské železnici pro léto 2008 (včetně září, října) ? Děkuji.

                      Reagovat
                      Absolín
                       <|  96  97  98  99  100  |>