Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
tomas
Marko
roxy
1. 06. 2008Pan majitel zřejmě plánuje otevření.Pondělí má být sanitární den,aspoň tak jsme to dnes vyslyšeli.Vzhledem k jeho chování si u něho určitě nic nedám.
Reagovat
Pavel
Jarda
Martina
1. 06. 2008Dobrý den chtěla sem se zepta zde je možné zamluvit si uvás chatku v autokempu pro 2 až 4 soby v červnu. Prosím i o ceník děkuji předem Krejčová
Reagovat
Zdeňka Krejčová Brigáda
2. 06. 2008Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli na letošni prázdniny nesháníte nějaké brigádníky. Děkuji za odpověď
Reagovat
Janková Těšíme se na koupání
2. 06. 2008Zdravíme, rádi bychom navštívily Vaší plovárnu, od kdy bude otevřena? Včera jsme se tam vydali a se zklamáním zase odjely. Dík za info.
Reagovat
Mirča Jízdní řád, léto 2008
2. 06. 2008Mohu Vás požádat o zaslání jízdního řádu na Mladějovské železnici pro léto 2008 (včetně září, října) ? Děkuji.
Reagovat
Absolín