Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Svatba
21. 05. 2008Dobrý den, kostel spravuje lounská farnost (415 652 395), prohlídky zajišťuje městský úřad (paní Rendlová - 732 629 411). Můžete zkusit obě organizace kontaktovat, ale myslím, že svatba v kostele možná nebude.
Reagovat
gggggggggfd
ggggggggggggh
janka a terka
Peteříková Daniela Chrášťany
21. 05. 2008Jsem z Chrášťan a jediny co o nich muzu rict je že je to takovej pidi zapadákov:)...je tu hrozná nuda a jediný co tu máme je krámek a hospoda...:(...a kravín
Reagovat
=o)
Marcela Fr´talová Prostě super koupaliště
22. 05. 2008Koupaliště super, restaurace super. Z vlasltní zkušenosti.
Reagovat
Mirka
anonim Aqua erobick
22. 05. 2008Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je u Vás v bazénu aqua erobick..můžete mě prosím blíže informovat?Díky
Reagovat
ana