Spa hotel Butterfly ubytování Mariánské Lázně

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Spa hotel Butterfly

Fotografie uživatelů (21)

Spa hotel Butterfly Spa hotel Butterfly Spa hotel Butterfly zobrazit všechny fotografie

Spa hotel Butterfly

Hlavní 655, 35301 Mariánské Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: butterfly@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Spa hotel Butterfly ****

Našich 96 luxusně vybavených pokojů uspokojí i nejnáročnější hosty. Pokoje kategorie superior z toho 8 apartmánů suite a 1 luxusní apartmá: Jacuzzi vana, sprcha a připojení na internet.

Fitness koutek, sauna, reflexní masáž nožní, solarium, kadeřník, kosmetika, manikúa, pedikúra, hotelový bazén s různými vodními atrakcemi, whirlpool, poolbar.

Zaslat poptávku

Pokoje - Spa hotel Butterfly

Vybavení pokojů: sprcha, WC, fén, Sat-TV, radio, telefon, minibar, klimatizace, přípojka na internet, WiFi Zone, koupací plášť zdarma připraven na pokoji.

Gastronomie - Spa hotel Butterfly

Restaurace La Fontaine: příjemné prostředí s tóny harfy, speciality české a mezinárodní kuchyně, obědy a večeře jsou servírované.

Café de Paris: snídaně formou bufetu, Lobby Bar.

King Edward´s Club: tradiční klubové prostředí, možnost využití k uspořádání konferencí pro max. 80 osob.

Máte-li zájem o další ubytování Mariánské Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Spa hotel Butterfly

Hlavní 655,Mariánské Lázně 35301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: butterfly@hotel.cz

Spa hotel Butterfly - galerie

Spa hotel Butterfly - Hodnocení

148x
10x
4x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Petr Urban

  Poměrně drahé parkování a drahé nápoje, jak alkoholické i nealkoholické. Jinak celkové hodnocení 10+. Velmi spokojen. Rádi se budeme vracet.

 • Eva a Karel Chromý

  Velmi dobré

 • Josef Schůt

  Ve všech směrech jsem byl naprosto spokojen, mohu doporučit.

 • Tereza Holubová

  Tento hotel je velmi příjemný a luxusní, spa a welness jsou stále udržované, čisté a krásné. Personál milý a vstřícný. Doporučuji spíše starší generaci, pro mladé je program hotelu příliš usedlý, ale našli jsme si zábavu mimo hotel. Hotel je plný starších německých turistů. Co je absolutně bezkonkurenční jsou snídaně. Takový skvělý výběr jsem nikde nezažila. Všeho dostatek a nestalo se nám, když jsme přišli na snídani později, že by něco chybělo, vše stále doplňováno. Na snídaně jsme se vyloženě těšili!:) Naopak večeře nejsou nic moc, jak chuťově, tak celkovou oganizací. Vadilo nám, že si musíme vybírat menu den dopředu, ocenili bychom, kdybychom si mohli dát na co máme zrovna chuť a ne muset hlásit den předem. Navíc stoly jsou po šesti, takže jedete-li ve dvou, musít počítat s tím, že vás k někomu posadí a to nám také nevyhovovalo. Celkový dojem: spokojenost s menšími výhradami k večeřím. Mariánské lázně opravdu nejsou z našeho pohledu vhodné pro mladé lidi, ale to považujeme spíš za naší chybu a neinformovanost...příště pojedeme jinam.

 • Dita Pullmannová

  S hotelem a pobytem jsme byli moc spokojeni, také se službami, personálem, procedurami...Jedině, co nás zaskočilo, byla nemožnost parkování a fakt, že jsme museli parkovat v jiném hotelu za 750kč za pobyt.

 • Marie Ryšánková

  Hodnocení víkendu bylo bez přípomínek. Wellness přístupný po celý den, masáže neměli chybu i ostatní služby byly na profesionální úrovni.

 • Miloslav Stránský

  Poslední položku jsme nevyužili. Hotel se nám líbil, nicméně ceny jsou pro nás příliš vysoké. Jsou spíše pro zahraniční klientelu.

 • Světla Krsová

  Příjemný hotel s výbornými službami, s vysoce profesionálním přístupem k hostům a s výbornou kuchyní. S parkováním v hotelu nebyl problém vzhledem k včasné rezervaci, internetové připojení wi-fi jsme nevyužili. Tento hotel mohu jen doporučit.

 • Michal Jakoubek

  Personál absolutně na jedničku, možná trochu větší vstřícnost a informovanost na recepci ( chyběla), více informací o procedůrách z hlediska vlivu na zlepšení zdravotního stavu (nebyly žádné), parkování by mělo být samozřejmostí a ne za nehorázný příplatek.

 • Anonym

  Velmi solidní hotel s příjemným personálem a perfektními službami.

Celkem záznamů: 112
4 5 6 7 8