Lázeňská léčebna Mánes ubytování Karlovy Vary

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Lázeňská léčebna Mánes

Fotografie uživatelů (28)

Lázeňská léčebna Mánes Lázeňská léčebna Mánes Lázeňská léčebna Mánes zobrazit všechny fotografie

Lázeňská léčebna Mánes

Křižíkova 13, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lázeňská léčebna Mánes ***

Nabízí ubytování v komfortních až po standardní pokoje s příslušenstvím v navzájem propojených budovách koridory.

Možnost i využití levnějšího ubytování se společným příslušenstvím v patře. Hotelový komplex má k dispozici vlastní parkoviště.

Lázeňskou péči poskytujeme ve vlastním balneokomplexu s využitím široké nabídky léčebných procedur, mezi které patří koupele, masáže, slatinné obklady, léčebný tělocvik, elektroléčba, sauna, lymfodrenáž, pedikúra a kosmetika.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Lázeňská léčebna Mánes

Vybavení pokojů: koupelna s WC, TV – SAT, telefonem, trezorem, rádiem, fénem, hotelovou kosmetikou a županem.

Naši klienti mohou využít připojení k internetu v celém objektu LL Mánes.

Gastronomie - Lázeňská léčebna Mánes

Přímo v objektu se nachází hotelová restaurace s možností speciálního dietního stravování s širokou nabídkou diet např. redukční, diabetická, vegetariánská, nízkocholesterová nebo bezlepková. Pro klienty je též možné zajistit individuální dietní stravu po konzultaci s nutričním terapeutem. Příjemné posezení nabízí denní kavárna s letní terasou.

Okolí - Lázeňská léčebna Mánes

LL Mánes je situována v poklidné části lázeňské zóny u lesa, v blízkosti krásného parku s jezírkem.

Dostupnost - Lázeňská léčebna Mánes

Centrum města a lázeňská kolonáda je dosažitelná také autobusem MHD, který má zastávku v bezprostřední blízkosti léčebny.

Ubytování Karlovy Vary – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Lázeňská léčebna Mánes

Křižíkova 13,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lazenska-lecebna-manes@hotel.cz

Lázeňská léčebna Mánes - galerie

Lázeňská léčebna Mánes - Hodnocení

33x
7x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Zdeněk sivek

  velmi dobře

 • Eva Samcová

  S manželem se nám tady moc líbilo. Personál se o nás dobře staral. Můžeme vřele doporučit.

 • BOZENA STEFLOVA

  velmi spokojeni

 • Anonym

  Nutno pochválit naprostou většinu zaměstnanců, kteří se snažili naplnit své poslání a vytvářeli podmínky k tomu, aby se klienti cítili dobře. Někdy nebylo či nechtělo být v jejich silách, aby více ovlivňovali chování některých klientů s malými dětmi (zejména zahraničních). Kombinace pobytů pro seniory na jedné straně a pobytů s malými dětmi na druhé straně zdá se komplikovanější a méně vhodná, pokud se nepřijmou organizační opatření.

 • Vlasta Kučerová

  S ppobytem jsem byli spokojeni, nějaké výhrady bych měla ohledně pdávání obědů v restauraci, jinak bychom chtěli moc poděkovat panu masérovi na klasickou masáž, byl velmi vstřícný , příjemný .

 • Denisa Vohradníková

  Z pobytu jsme byly s mojí maminkou nadšené, Mánes má krásnou polohu přímo u lesa a do centra je to cca. 15 min chůze. Pokoje byly prostorné, příjemně zařízené (Mánes I), všechny 3 budovy jsou průchozí, což je velká výhoda. Personál byl moc milý a všem našim požadavkům vyšel ochotně vstříc. Našla bych pouze dva nedostatky. Vstupní zdravotní prohlídka v ceně našeho balíčku se vlastně nekonala, paní doktorka pouze sepsala naši anamnézu, což mi za 470 Kč přijde docela málo. Další nedostatek, nebo spíše doporučení, se týká stravování. Uvítala bych větší nabídku na snídani, především po lidi, co mají raději sladké snídaně, jako muesli, jogurty, ovoce, apod. Káva byla bohužel vždy studená. I u večeře bychom uvítaly větší výběr, ideálně formou švédských stolů, porce nebyly největší. 1 ks ovoce jako dezert je poměrně nedostačující. I přesto jsme ale byly s pobytem spokojené a příští rok zase rády přijedeme.

 • Jindřiška Hloušková

  Pokud chcete prožít pár klidných dní v čistotě a s milými lidmi kolem sebe, tak určitě jeďte sem, městský autobus vás doveze až před vchod, když k tomu přidáte toulky přírodou, úžasnou architekturu města, tak není co řešit.

 • Hana Bartošová

  Pobyt byl velmi příjemný, ochotný a milý personál nám vyšel vždy vstříc. Strávili jsme odpočinkový víkend a také jsme si ho naplno užili, vše klapalo, jak mělo. Vřele doporučuji.

 • Iveta Šuchová

  Hotel čistý,dobře vybavený, úžasná poloha.Personál na jedničku,pohoda a atmosféra.Velké mímus musím ovšem připsat na vrub jídelny.SNÍDANĚ OD 7.30 - 9.00 ale v 8.30. už nikdo nedoplní jídelní pult,tzn.že když jsem dorazila do jídelny v 8.30 smažená vajíčka,volská oka a párečky na mně už nezbyly a nikdo nic nedoplnil.To samé bylo u večeře kde se jaksi zapomínalo doplnit salátové mísy.Jinak no problém.

 • Helena Dlouhá

  Pokud by dojem nezkazil jeden noční recepční, kterého jeho práce asi až tolik nebaví, musela bych dát všem 1*****. Neboť jinak byl veškerý personál úžasný. Stejně tak vybavení pokoje (č.313, za to alespoň můžu mluvit, protože různé pokoje jsou prý různě vybaveny) supr, moderní jednoduchý styl (prý nově rekonstruováno před 6 lety), všude úžasně čisto. Nádherná koupelna s balkonkem... Pouze jídelna v suterénu trochu připomínala staré jídelny, jak jsme na ně byli zvyklí před r. 89. Proto nedávám v hodnocení komfortu plný počet bodů, ale jen 7... Jídlo ale ok, nemohu nic vytknout, bohaté snídaně, rozumné porce večer, strava, pokud můžu za 3 dny posoudit, lehká a zdravá. Po večeři ovoce, k večeři saláty. Parkování naprosto bezproblémové, přes ulici, dostanete kartičku a je to v ceně. Internetové připojení jsem nezaregistrovala , je pravda, že během 3 dnů jsem neměla takovou potřebu, zjišťovat si tuto možnost kontaktu. Klidně bych se sem vrátila, doporučuji vřele.

Celkem záznamů: 19
1 2