Teplické skály - Hodnocení

Všechny kategorie > Krajina > Naučné stezky

Teplické skály - Hodnocení

Zpět na Teplické skály
17x
2x
0x
1x
4x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 78%

 • Anonym

  Toto místo prostě miluju. Úžasná atmosféra a prostředí. Už jsem tu byl několikrát, ale pokaždé se sem rád vracím. Doporučuji všem!

 • Anonym

  Broumovsko a Policko je naší srdeční záležitostí, jsme tam asi dvakrát do měsíce. Milujeme Hvězdu, Jiráskovy skály, Teplické skály a Ostaš, ten vřele doporučuju. Ádr je krásný, ale trošku moc profláklý.

 • Anonym

  Všechna roční období stojí za to. Když se vyhnete době, kdy jsou polské svátky, tak je tu lidí tak akorát, aby si každý mohl vychutnat skály podle svého.

 • Anonym

  Jedinečné zážitky, prostě stejné jako "třetí princ", a to v létě i v zimě, při lezení po skalách i žebřících, při klouzání na ledu a boření ve sněhu, při brodění při záplavách a v borůvčí, a konečně /bohužel minulost/ při rozhovorech s Bivojem...Zdravím Vás mé skály, propasti , výsluní i zákoutí.

 • Anonym

  Stezka teplickými skalami stojí za to. V průvodcích se píše nízká obtížnost, ale asi vynechávají výstup na zříceninu hradu. Opravdu nezapomenutelný zážitek, ale trochu náročný zvláště pokud máte batoh, protože některé průlezy jsou velmi malé. Nicméně potom ta vyhlídka z vrcholu je fantastická. Trasa byla velmi dobře značená a opravdu zajímavé úkazy zde uvidíte. Pokud jste ve skalách ještě nebyly velmi doporučuji právě Teplické a Adršpašské.