Přírodní koupaliště Sedmihorky - Hodnocení

Přírodní koupaliště Sedmihorky - Hodnocení

Zpět na Přírodní koupaliště Sedmihorky
4x
4x
3x
0x
4x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 56%

 • Anonym

  Ta voda je nechutná

 • Anonym

  Skvělá krajina, skvělé prostředí, příjemný a výborně vybavený kemp.. co dodat.. skvělá základna k výletům do okolí.. český ráj jak na dlani..

 • Anonym

  Byli jsme zde na dovolené v roce 2007 a byli jsme moc spokojeni. Chatu jsme měli kousek od rybníku, takže děti mohli sami vyběhnout na pískovou pláž. Nebyla velká, ale stačila. Voda byla čistá. Když už se nám nechtělo válet se u vody, tak jsme po turistických stezkách vyráželi po okolí. A na borůvky. Prostě super. V kempu je i ohniště a kdokoliv si může opéct špekáčky. Je zde i minigolf, dětské hřiště, obchod pro nakoupení atd. Nejvíc se mi líbilo, že večer mají přichystaný program pro děti a rodiče si můžou udělat chvilku sami pro sebe a odpočinout si tak od dětí alespoň na chvíli.

 • Anonym

  Krásný kemp v Českém ráji,kde se dá pořádat hromada výletů po okolí a na zajímavá místa. Byli jsme zse 14 dní a ani tak jsme nestačili navštívit a poznat všechny památky co tento kraj nabízí. Kemp leží na klidném místě blízko nádraží, ale vlaky ubytování neruší. V kempu se nachází příjemná restaurace,kde je možnost si zakoupit i plnou penzi nebo si jen tak přijít na oběd či večeři. I krámek s potravinami nabízí velký výběr pečiva a všemožných lahůdek. Děti zde mají k dispozici prolézačky a ostatní si můžou posedět pod slunečníky na krásně chlazeném pivu. I chatičky jsou vybaveny,tak aby to ke spokojenému pobytu stačilo. V tomto kempu jsme zkrátka byli velice spokojeni a přemýšlíme se tam opět vydat na dovolenou.

 • Pod velkými skalami, Bažantník přebývá. Při horku hemží se to hlavami, vodní svět mnoho lidí obývá. Voda čistá a průzračná, chladným osvěžením vhodná. Na nebi mohou létat i ta mračna, voda je však velmi lahodná. Posezení, opálení, to vše nabízí, pláž pískem posetá. Ke koupání a vodním radostem pobízí, voda kouzelná. V kempu sedmihorky jsme strávili dovolenou v roce 2007, byla to bezvadní dovolená a vždy při horkém počasí jsme se osvěžili v tomto přírodním koupališti.Bezvadní součást kempu.