Hrad Trosky - Hodnocení

Hrad Trosky - Hodnocení

Zpět na Hrad Trosky
27x
8x
6x
2x
2x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 78%

 • Anonym

  krásný výhled,ale pan pokladní pěkně nepříjemnej :(

 • Nádherné místo. Ti, kdo se zajímají o památky a historii, by určitě měli Trosky navštívit.

 • rn Velmi zajimavé místo a nejvíce mého syna /3roky/ zaujalo vystoupení historického šermu.

 • Byli jsme tu s celou rodinkou a moc se nam zrícenina hradu líbila.mame malé deti a pritom moc radi chodime po pamatkach tak jsou zriceniny pro nas přijatelnější-nejsou tam průvodci.tady ta se nam moc líbila a vyhled byl užasny.moc moc hezky-mala si nazvy vezi pamatovala jeste asi mesic a to mela tehdy 2,5 roku

 • TOŽ POČUVEJTE LIDIČKY, MOC RAD BYCH VAM TENTO PLACEK DOPORUCOVAL. NAVSTIVIL JSEM HO SE SVOU FAJNOVOU ROBOU A BYLA OKOUZLENA. ROMANTICKA SCENERIE TOHOTO OKOLI JE PRIMO URCENA PRO ZALUBENE PARY. HRAD TROSKY JE TEŽ VELMI FAJNOVY, PO VYŠTRÁCHÁNÍ DO SCHODKŮ,JE Z NĚJ TOTIŠ NADHERNEJ VYHLED, NA TEN LIBEZNEJ CESKEJ RAJ. TAK ŽE ŠUP AT JSTE TAM.

 • Anonym

  Trosky jsou moc pěkná zřízecenina hradu, ze které na Vás dýchne historie. Když tam člověk je, říká si, jak mohl hrad vypadat, když ještě stál celý. A ten krásný výhled. Jen je škoda, že není přístupná také levá věž "Pana". Ale i tak, je to krása...

 • KAždý večer jsme z kempu koukaly na západ slunce nad Troskama. Prostě nádhera.

 • Anonym

  Trosky jsou krásné za slunce i deště

 • Už při cestě z Jičína jsem si všimla nádherné zříceniny na okraji Českého ráje. Byl to fascinující pohled na tu nádheru, která už tu stojí stovky let. Těšila jsem se až budu mít tu čest vystoupat na vrchol a pokochat se nádherným pohledem po okolí. Miluji město, ve kterém žiju, ale pokud bych si měla vybrat místo, kam bych se přestěhovala, byl by to určitě Český ráj:o))) nDruhý den jsme sedli na vlak a jeli jsem až do Borku pod Troskami, tak jsme vystoupili a krásnou turistckou stezkou jsme se vydali na vrchol. Cestou jsem poseděli na trávě i v lese a jakmile jsem byli na místě, byli jsme unešení, tou nádherou. Toto místo opravdu stojí za shlédnutí a všem doporučuji jej navštívit.

 • Byl jsem překvapený nádherným rozhledem z jedné věže hradu Trosky. Doporučuji za slunečného počasí a dobré viditelnosti jako neopakovatelný zážitek!

Celkem záznamů: 21
1 2 3